Skocz do zawartości

Jaki nawóz do roślin????


Rekomendowane odpowiedzi

Ten do którego podałem ci link rozpuszcza się w wodzie. :shock:

Jest on rewelacyjny. ;)

 

 

Anija277: reg. 5.1. Posty niewnoszące nic do dyskusji oraz nadmierne stosowanie znaków interpunkcyjnych, jak i emotikonek są niedopuszczalne.

 

 

(zostawiłam po jednej emotik.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to kupisz ,to jedną torebeczkę rozpuszcza się w litrze,jednym litrze destylowanej wody,jest w każdym markecie.Po rozrobieniu tego stosujesz od 5-7 mililitrów na 100l akwarium.Całość rozrobioną trzymamy w lodówce.Wiadomo podajesz strzykawką. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki nawóz kupić do moich roślinek? Nigdy wcześniej nie nawoziłem. Mam akwarium 54L, światło 2x15W (6500K+10000K) + pokrywa obklejona od dołu folią lustrzaną, CO2 brak. Moje roślinki: 2x Cryptocoryne lucens, 1x Ophiopogon japanica, 1x Microsorium crisped leaves, 1x Echinodorus tricolor i jeszcze jakieś dwie roślinki których nazw nie znam. Myślałem o jakimś nawozie pod żwirek czy taki będzie dobry? Nie znam się kompletnie na nawozach i nie wiem jakie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawozy w płynie bezpośrednio do słupa wody, w którym miejscu obojętne, aczkolwiek dobrze gdzieś blisko wylotu filtra bo wtedy odrazu rozprowadzi się po całym akwarium - ale nie jest to konieczne ;)

 

Nawozy z kulek gliniano torfowych najlepiej umieszczać bezpośrednio pod korzeniami roślin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...