Jump to content

poszukuje kompanów dla 2 sporych pielęgnic pawiookich :-)

bunnys
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie, zbiornik to 200L obecnie znajdują się w nim 2 pielegnice, spory sumik, oraz 2 niewielkie glonojady... wcześniej miałem jeszcze 2 rwniaki(czerwonobrzuche(nie znam nazwy:))) oraz kilka pyszczaków. W zologicznym sprzedawca polecił wydanie pielednic, gdyz zapewne nowe ryby zostaną zjedzone(jedną małą pielednicę juz niestety spotkal taki los. Jest szansa na bezpieczne zaaklimatyzowanie z pielegnicami nowych ryb?

oto zdjęcie zbiorniczka: http://img267.yfrog.com/i/dsc05291b.jpg/

pomijam fakt że 200L to znacznie za mało dla pawików ....

to powiem tak , szwagier wpuszczał do swoich 2 pawii (baniak 450L ) kolejną jedną ...

łuski , aż sie sypały ... tak ją biły... po 2 dniach jakoś sie uspokoiło i jest good.... 3 pawiki zyją :P ... i cieszą oko....

ale nie polecam wpuszczać kolejnych do Ciebie do baniaka..... za mały litraż .... :) pozdrawiam

ja mam pawiookie z inymi pielegnicami czyli z akarami błekitnymi i pomaranczowopłetwymi i dobrana para skalarów...na razie sie nie tłuka bo sa male a co najciekawsze skalary sa najbardziej agresywne szczególnie jak sie wytra :D jak widac to na moim filmiku w opisie akwa .. na szczescie 400 l w drodze :D