Skocz do zawartości

Moje akwarium 60l prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

mam juz małą chodowle lecz niewiem czy te ryby mogą zyć razem w zgodzie...

chodzi mi tez o to zeby akwarium ładnie urządzić... + filt(jaki mam kupic i ile kosztuje)

 

___________________________

akwarium 60l

 

4-kiryski

4-mieczyki

2-skalary

1-glonojad

5-brzanka różowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr z przepustowością ok 500l/h,poszukaj w necie ale kosztują ok 100pln. kiryski zostają, glonojad min. 100l, brzanki za bardzo ruchliwe, też do oddania, skalary po pierwsze nie mogą być z brzankami a po drugie jak to jest 60l to może być za niskie, mieczyki też od setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwirek, tak żeby Ci wyszło ok 3cm, roślinki i poczekać jakies 2 tygodnie i dopiero wpuszczać rybki.(filtr i grzałka chodzą non-stop) jka chcesz do wrzuć korzeń i kamienie jakieś otoczaki. nie wrzucaj muszli. nie ustawiaj przy oknie, bo będziesz miał inwazję glonów i najlepiej jak byś akwa ustawił w spokojnum miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z korzeniem juz wiem co i jak a np. gdybym chciał na kokosie zasadzić trwakę tak jak to mają niektórzy (fajnie to wygląda) jak to zrobić wiem że trzeba tą roslinkę przymocować do skorupy ale ją tą roslinke? Czy kupie ją w normalnym sklepie akwarystycznym. Mieszkam niedaleko Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a ma ktos cos na sprzedaż związanego z akwarystyką? Na "Sprzedam" szukalem filtra i jest tylko 1...

 

edit:

 

a co myslicie o akwarium robionym? dajmy na to okolo 120l jaki klej i średnica szkła?

 

mod: Nie pisz posta pod postem, edytuj posty!

 

proszę o pomoc wiem że jest duzo wątkuw poruszanych na ten temat ale te które mi odpowiadają som stare.. chcem sie dowiedzieć jak jest teraz z zcenami :|:roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...