Skocz do zawartości

Bystrzyki amandy - problem z dieta


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam te rybki od jakiś trzech tygodni i już nie wiem co z nimi począć. Non stop się trzymają centrum akwarium, po żadne jedzenie nie wypływają ani żadnym się nie interesują. Nie wiem czym żyją. Tyle się nalatałem za jakimś jedzeniem dla nich ze mam juz tego dość. Próbowałem od powszednich jak ichto-vit, super-vit az po jakiś hikari micro peletts, sera fd tubifex, sera vipagran baby i nic po prostu strzelić sobie w łeb. Mam non stop bajzel w akwa bo teoria żeby sypać to co rybki zjedzą w parę minut się nie sprawdza gdy te nie chcą się pofatygować po jedzenie. Żarcie tonie i zalega na dnie, czasem widzę jakiś szybki manewr którejś co to sięgnie spadający okruch ale i tak większość ląduje na dnie. Nie wiem, może je trzeba karmić w jakiś specyficzny sposób ale niestety informacji o tych rybkach nie ma za dużo, poza ogólnikami ze jedzą praktycznie wszystkie płatki, nie wiem już co robić.

 

Ps. Co do warunków w zbiorniku, znajdziecie na ostatniej stronie tematu ze stopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś wrzucałem całą mrożoną kostkę do wody , ale przy większej ilości akwarii nie mogłem sobie na to pozwolić (przeciez 4 rybki w innym aq nie zjedza całej kostki :P ) , różnicy nie zauważyłem ,ale jeżeli chcesz karmić ochotką , musisz mieć sprawdzonego dostawce , bo ochotka potrafi miec wiele , ale to naprawde , wiele syfów , masz jeszcze do wyboru z mrożonek przecież , wodzień np ;p .... kąsaczowate naprawdę ją lubią :D przynajmniej u mnie tak było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i efekt mizerny, właśnie miałem okazje zaobserwować jednego wodzinko co przekicał koło bystrzyka, i ten się chyba bardziej go wystraszył niż miał ochotę go zjeść. Nie mówiąc ze chyba dostałem felerny towar, na łyżeczkę dobra może ze 3 jeszcze dychają.

 

 

Ps. Te rybki to porazka jak sie boja czegos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...