Skocz do zawartości

Filtr zacina się mimo wyczyszczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem sobie nową roślinkę która po włożeniu do wody zgubiła dużo cienkich listków (takich niteczek). Mam flirt Aquael fan1 plus który do tej pory spisywał się świetnie. Filtr wciągnął wszystkie listki i akwa było już czyste. Gdy obudziłem się dziś rano filtr przerywał tzn przestawał wylewać bąbelki na parę sekund a później dalej działał (wodę cały czas wylewał). W końcu całkiem się zaciął. Otworzyłem go wszystko dokładnie wyczyściłem, podłączyłem a on nadal przerywa! Co jeszcze mogę zrobić? Dziwnie to jest że bąbelki przestają lecieć na parę sekund i później dalej lecą... Woda leci normalnie. Dziwne to i denerwujące...

 

Edytowałem:

sprawdziałem i woda leci tylko bąbelki nie lecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wymyj go porządnie pod silnym strumieniem wody np:z prysznica , oczywiście wkładów nie myjesz pod kranówką.Może coś się znalazło przy wirniku, powinieneś to tym sposobem wypłukać.Sprawdź raz jeszcze tą dyszę gdzie zakładasz wężyk od powietrza : https://sklep.aquael.pl/webapp/wcs/stor ... y_rn=10731 to ta mała z góry,czasami tam osiada kamień, wyczyść to tam dokładnie zapałką albo czymś takim. Sprawdź także czy sam wężyk nie jest zagięty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...