Skocz do zawartości

Pare pytań związanych z narybkiem :) Proszę o odp.


zuzka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Nie wiem gdzie za bardzo ten temat powinnam napisać, ale postanowiłam go umieścić w dziale o rybach bo mam kilka różnych pytań ...

 

- Mam 25 dwudniowych gupików. Na razie karmie je 2 razy dziennie pokruszonymi płatkami.

Ile razy dziennie prawidłowo powinnam je karmić?

 

- Jaką temp. musi mieć woda dla takiego małego narybku?

 

- Jaki można jeszcze dawać pokarm dla narybku? Larwy ochotki mogą już dostawać czy są jeszcze za małe na taki pokarm?

 

Proszę o odpowiedzi :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam torszke taki maly problem i nie wiem co z nim zrobic...

mam 26 albo 27 trzynastodniowych gupiczkow w malym akwarium.

filtra im nie wkladam, poniewaz jest troszke za duzy na to akwarium i moglby wssac mlode.

i teraz na powierzchni akwarium robi mi sie taki korzuch .. kilak razy dziennie mieszam tego korzucha grzalka z woda albo i sciagam go sitkiem. woda zaczyna robic sie zielona i brudna.

co mam zrobic? gdy wloze im filtr wciagnie je . moge ewentualnie zalozyc na filtr jakas siateczke ale co mi to da skoro rybki mogla zdechnac z przemeczena ?? ... :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku miałam filtr i napowietrzanie w akwarium z narybkiem. Wszystkie maleństwa mi przeżyły.Przez pierwsze 2 tygodnie karmiłam je pokarmem dla narybku 5 razy dziennie małymi porcjami. W trzecim i czwartym tygoniu dostawały pokarm 4 razy dziennie.w piątym tygodniu dostawały pokarm 3 razy dziennie. Aktualnie karmie je 2 razy dziennie.

 

 

Powodzenia z narybkiem.

Pozdrawiam Karo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...