Skocz do zawartości

napowietrzanie- ustawienie deszczowni przy dnie?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam troche takie eksperymentalne pytanie: otoz planuje w moim przyszlym akwarium 60L zamontowac cos na zasadzie wydobywajacych sie babelek z dna akwarium ale nad piaskiem. chcialbym to zrobic z filtrem hanza hj-611b. moj pomysl byl taki zeby ta rurke z dziurkami (czyt. deszczownie) zamontowac przy dnie i wezykiem przedluzyc do filtra i oczywiscie odprowadzic drugi wezyk zeby doprowadzal tlen. myslicie ze zdalo by to egzamin? mieliscie juz takie pomysly? mam nadzieje ,ze zrozumieliscie o co mi chodzi w tym momencie :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego w moim (60 l) akwarium. Świetny efekt wizualny , ale hałas też spory. ;)

 

tak domyslam sie ze halas jest jak sie tak napowietrza ale, ja bym chcial ustawic tak delikatnie ;)

 

a zeby bylo latwiej zrozumiec o co mi chodzi to umieszczam link

http://www.allegro.pl/item708849777_kur ... super.html chce cos takiego tylko, zeby bylo zrobione z filtra ;) nie chce mi sie bawic w oddzielna pompke a chcialbym zeby od razu filtrowalo wode i ewentualnie jakby mi sie zachcialo to bym mogl sobie wlaczyc wlasnie taka kurtyne napowietrzajaca ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat ustawione na maksa ,żeby miało siłę wypychać piękne bąbelki. ;) U mnie to działa 24 godziny na dobę . Hałas mi nie przeszkadza , bo akwarium stoi w pokoju dzieci ,a one śpią jak zabite ;)

rozumiem ;) ale masz zrobione wlasnie takim sposobem jak ja pisalem czy oddzielna pompka do babelkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...