Skocz do zawartości

Bojowniki dobry pomysł??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam akwarium 25 litrów, do tej pory mialam rybki (różne), ale zdechły, dodam, że jestesm początkująca :cry: Chciałabym założyć akwarium z bojownikami. Ile mogę ich mieć, jaka powinna być temperatura wody, i jakie roślinki mogę do nich dokupić. A i czy potzrebują oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doliczyłem się że zdechło u Ciebie już w tym 13 rybek Oo

molki ,2neo czerwone ,molinezje ,3 platki i coś tam... mam nadzieje że te ostatnie platynki oddałaś do zoologa a nie umarły?

bo były ,były ,były a teraz piszesz że "rybki zdechły"

 

bojek nie ma dużych wymagań...

a nie zastanawiałaś się nad chomikiem czy czymś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy, tylko doradzaj!!! Wiem, że bojownik nie ma za bardzo wymagań, bo miałam, z tym, że oddalam. A do innych rybek się nie nadaje, a szkoda żeby się męczyły. Więc zostane przy bojowniku. A napewno tylko jeden?? A czy zestaw 1 samiec + 2 samice będzie zły czy odradzacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy, tylko doradzaj!!! Wiem, że bojownik nie ma za bardzo wymagań, bo miałam, z tym, że oddalam. A do innych rybek się nie nadaje, a szkoda żeby się męczyły. Więc zostane przy bojowniku. A napewno tylko jeden?? A czy zestaw 1 samiec + 2 samice będzie zły czy odradzacie??

czyli wszystkie 13 nie żyją Oo :twisted::evil::twisted:

jak bojek to puki co sam ,ale bardziej polecam jakiegoś małego żółwia ,czy coś ,bardziej wytrzymałe zwierzątko... może doberman ? ;)

 

bojka miałaś ,oddałaś... no przynajmniej jedno zwierzątko przeżyło :D

 

można uczyć się na błędach... ale są pewne granice. :|

 

ed: a w dobre ręce trafiła tylko część ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek uczy się na błędach...

 

Możesz mieć tylko samca + krewetki słodkowodne np.red cherry i jakieś ślimaki np.ampularie... ;)

Jeżeli byś chciała mieć zestawienie 1 samiec+2 samice to przydało by Ci się ciut większe akwa około 40l

 

Aby rybka Ci żyła i miała się dobrze akwa musi być naturalne (żywe roślinki,żwirek-zwykły,naturalny,nie kolorowy,żadnej ceramiki typu zamki i żadnych muszelek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...