Skocz do zawartości

kirysek.pl


abrams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli założyłem ten temat w nie właściwym dziale to bardzo przepraszam :oops: ale nie za bardzo wiedziałem gdzie go umieścić. powiedzcie mi czy warto kupywać pokarmy ze strony internetowej kirysek.pl ? chcę zamówić z tej strony dość dużą ilość pokarmu dla ryb bo tanio mają ale nie wiem czy warto. jeśli ktoś kupywał już z tej strony internetowej pokarmy dla ryb czy mógłby mi powiedzieć czy te pokarmy są oryginalne i czy nie były otwierane i czy padła komuś kiedyś jakaś ryby po karmieniu pokarmami z tej strony?

 

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sklep internetowy ;)

działa dłużej niż miesiąc ,jakby zawalał tak długo by się nie utrzymał ;)

 

w ogóle to nie jestem pewien czy czasem nie jest jakoś powiązany z tym forum :D ?

 

eh... co do pokarmu policz czy na pewno będzie Ci się opłacało ,wlicz koszt kuriera/poczty... no i sprawdź czy nie ma taniej gdzieś na mieście.

na 100% pokarm będzie nie naruszony i orginalny,zresztą masz prawo przy kurierze sprawdzić czy towar nie jest uszkodzony.

Robiąc zakupy przez internet masz też prawo oddać zakupiony towar bez podania przyczyny ,oczywiście ze zwrotem pieniędzy ;)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko moje ryby jedzą bardzo dużo i oczywiście zwróciłem uwagę na ilość kupywanego pokarmu i ilości ryb w akwarium. głównie chodzi mi o to żeby kupić pokarmy które urozmaicą dietę moich ryb i żeby kupić je tanio a nie przepłacać. porównałem kiryska z innymi sklepami internetowymi i sklepami w moim mieście i okolicy i wychodzi taniej o 50%.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej obsadzie saszetka pokarmu z tropicala w sklepie wartości 2,20zł wystarczy Ci na miesiąc, więc nie widzę sensu przepłacania i zaopatrywania się w bóg wie ile pokarmu, bo niech ci nie daj bóg zawilgocieje itp. i masz ileś tam dziesią zł w plecy, a po co jak można na bieżąco kupować pokarm. A to, że ryby jedzą dużo... cóż o przekarmienie nie trudno, rybki jedzą bo mają silny instynkt przetrwania, więc czy wrzucisz konia z kopytami czy małego wafersa jednakowo będą skubać aż zjedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirysek nie wiesz ile mój duch je. gdy karmię ryby ochotką to muszę dawać dwie 5cm kostki ochotki (oczywiście odmrożone i przygotowane)

bo sam duch (żarłok) je jedną kostkę ochotki. :shock:

 

może i nie warto tyle żarcia kupywać. muszę się jeszcze w moim akwarystycznym zapytać czy mi tą saszetkę tropicala ściągną bo na miejscu nie widziałem. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cóż ostatni zamówiłem http://www.kirysek.pl/sera-tabletki-dennych-glonojady-kiryski-bocje-p-97.html. Jestem zadowolony ponieważ nie było otwierane i z rybkami raczej nic się nie dzieje. ;) A co do ceny radze ci rozejrzec się po mieście czy tego nie ma co chcesz kupic. Kupiłem te tabletki ponieważ nie było go w sklepach. A za wszystko zaplaciłem 22zl,wiec jeśli chcesz to koniecznie a nie ma tego w sklepach to zamów ale mówie od razu że się nie opłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...