Skocz do zawartości

[ 180 l ] Malawi


uzoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Malawi
Pojemność zbiornika: 180 litrów
Filtracja :Fluval U2 + Juwel (nazwy nie pamietam a opakowanie wyrzucilem)
Ogrzewanie: 200 watt INTERPET Delta Therm
Oświetlenie: 1x25w Power Glo

Rośliny:
Anubias Bartera x 2

Podłoże: głównie piach ,na samym dnie warstwa drobnego żwirku

Ryby: (tu zaktualizuje tylko pożycze od znajomego książke o malawi bo nie znam nazw 3 pyszczaków które mam)

2x gębacz plamisty
1xpyszczak wysmukły
1x pyszczak zebra
1x pyszczak yellow
(resztę zaktualizuje niebawem jak napisałem wyżej)





fotka niestety robiona telefonem (miałem włamanie do mieszkania i ukradli mi aparat i parę innych rzeczy... :roll::-| ) ale to tak na poczatek niedlugo kupie jakis aparat i wrzuce wiecej fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, akurat w przypadku malawi, chaos jest jak najbardziej wskazany... No chyba, że ktoś widział w naturze poukładane kamienie niczym klocki lego. A niestety większośc popełnia właśnie ten błąd. Równie dobrze można w jakims biotopie żywopłot sobie zaaranżowac :) Ale to tylko moje zdanie.

Akwarium ładne, bo im mniej widac w takim akwarium ludzką rękę tym lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie o to mi chodzilo-zeby wygladalo naturalnie.jedynie najwieksze płaty skał umiesciłem w konkretnym miejscu.reszta szla jak leci tam gdzie polozylem tam zostala.nie powiedzialbym ze to chaos.mialem wczesniej zrobione takie kryjowki cos wlasnie na zasadzie klockow lego i wogole ani to wogole nie podobalo mi sie to.to wedlug mnie byl wiekszy chaos. odkad zmienilem wystrój ryby czuja sie lepiej-przede wszystkim nie sa tak płochliwe i agresywne-zapanowala jakas rownowaga bo wczesniej to dwie ryby trzymaly wladze w akwa i praktycznie tylko je bylo widac.a fotki jak juz mowilem dam nowe tylko ze niestety aparatu brak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...