Jump to content

Założenie akwarium 60l


Recommended Posts

Witam, chciałbym zacząć przygodę z akwarystyką. lecz niestety nie mam bladego pojęcia jaki sprzęt kupić żeby dobrze to funkcjonowało. Chciałbym na początek trzymać Gupiki, Danio i krewetki, co do roślinności chciałbym żeby terrarium przypominało takie klimaty leśne, jakiś mech, korzeń itp. Czy byłby ktoś w stanie wyjaśnić mi na co zwracać uwagę podczas kupowania oświetlenia, grzałki filtra. Jakie oświetlenie musi być do takiego zbiornia, albo może ktoś byłby w stanie ułożyć mi przykładowy zestaw? Chciałbym się zmieścić w 700zł, czy to wystarczająco? Czy jednak znowu lepiej dołożyć do filtra albo coś. 


Pozdrawiam :) 

Link to comment
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu bym zaczął od przejrzenia ogłoszeń, wielu osobom nie podeszło to hobby i pozbywają się sprzętu. Nie wiadomo jak będzie u Ciebie, a jak zaskoczy to i tak będzie okazja do wymiany na większe.

Jak chcesz nowy sprzęt to warto zerknąć na propozycję Maxi Zoo: https://www.maxizoo.pl/p/anione-zestaw-startowy-do-akwarium-60-1264149/ , ze zniżkami za pierwsze zakupy wychodzi całkiem śmieszna cena. A żeby było jeszcze śmieszniej to są zestawy Juwel Primo, tylko w no name'owym opakowaniu, za 1/3 ceny.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...