Skocz do zawartości

Obsada do 112l


Krukosia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Za jakieś 3 tygodnie, kiedy woda w akwarium 112l będzie zdatna do życia, będę planowała wpuścić moich starych rybich przyjaciół (2 platki, 4 gupiki grawery, 6 neonów czerwonych i 2 kiryski albinosy) do nowego, większego miejsca i chciałam zapytać czy będę mogła dobrać do nich taki skład: 
 5 bystrzyków amandy 
 2 głowaczyki barwne
4 gupiki endlera 
2 pielegniczki Boliwijskie
2 proporczykowce z Kap Lopez
Szczelinowiec Leleupa.

 

 

Czy będą one mogły żyć w jednym akwarium? Czy nie za dużą obsadę wybrałam do 112l? 

 

Przy okazji pytanie: akwarium mniejsze (25l) przeznaczyć na mój upragniony dom dla bojownika czy zostawić je na wszelki wypadek wolne, gdyby ryby nie były sobą zadowolone (bądź na narybek)? Mam jeszcze na ostateczną ostateczność, o zgrozo, kulę, która może służyć za kwarantanno-izolatkę, ewentualnie dom dla narybku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Krukosia napisał:

2 platki, 4 gupiki grawery, 6 neonów czerwonych i 2 kiryski albinosy) do nowego, większego miejsca i chciałam zapytać czy będę mogła dobrać do nich taki skład: 
 5 bystrzyków amandy 
 2 głowaczyki barwne
4 gupiki endlera 
2 pielegniczki Boliwijskie
2 proporczykowce z Kap Lopez
Szczelinowiec Leleupa.

Za duży mix. Skoncentrowałbym się na 1-2, maksymalnie 3 gatunkach.

 

Akwarium 25l idealne dla bojownika.

 

Wrzuć zdjęcia tych zbiorników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...