Skocz do zawartości

Ochotka


Patrycja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ochotki używam od 8 lat czyli od kiedy mam akwarium z rybami, oprócz niej używam również suchego pokarmu. Karmię je raz dziennie, jedna kostka na dzień i styka im w zupełności. Kiedyś bawiłem się w żywą ale niestety już nie ma u mnie w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

teraz muszę topić płatki bo moje gupiki są takie żarłoczne że na dni nic nie spadnie a ramirezki nie zjadają z powierzchni wody ^^

 

Ochotka teraz raz na tydzień. I tak się pasą O.o

Zastanawiam się nad wodzieniem. Ile on kosztuje? Tata często w mieście więc może odwiedzi akwarystyczny ^^

Roślinki teraz miodzio, z tą gliną rosną jak szalonee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli chodzi o ochotke to ja daje ją 2 x dziennie po kostce, rano i wieczorem a do tego troszke suchego. Ale nim dam to pierw rozmroże i wypłucze. Miałem taki przypadek ze nie płukałem ani nie czekalem az sie do konca rozmroziły no i wysiadły skrzela rybą i padły a woda była od tego brudna i smierdzaca. Dobry pokarm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ochotke to ja daje ją 2 x dziennie po kostce, rano i wieczorem a do tego troszke suchego. Ale nim dam to pierw rozmroże i wypłucze. Miałem taki przypadek ze nie płukałem ani nie czekalem az sie do konca rozmroziły no i wysiadły skrzela rybą i padły a woda była od tego brudna i smierdzaca. Dobry pokarm!

Dobry, ale do karmienia ze 2 razy w tygodniu, bo jest za tłusty dla ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

u mnie ochotka kosztuje 50gr. Ale z kolei za 2złote mam pełny słoik po koncentracie Pudliszki ten większy ;p

 

mrożona kosztuje 2,50 w kostkach, ale mi tego nigdy ryby nie jadły.

U mnie po 90 groszy ochotka i wodzeń, nie mam dostępu do takiej fajnej oferty jak TY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...