Skocz do zawartości

200l po dodaniu kilku roslin strona 3


zigulek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moje akwo po restarcie opis obsady i sprzetu w opisie zapraszam do komentarzy tych zlych i tych dobrych usunołem wszystkie sztuczne rosliny wiec co niektóre opinie sa nieaktualne ..zeby pozbyc sie sztucznych roslin musiałem zmienic obsade odjołem 2 ramirezki i niestety wszystkich 5 płaskoboków ozdobnych na ich miejsce doszły 3 skalary i 4 brzanki rekinie

aktualny stan roslin to:

Alternanthera reineckii lilacina
Anubias Bartera
Limnofila bezszypułkowa
Rotala okragłolistna
Moczarka
Zwartka Wendta
Zwartka Wallisa
Żabienica Blehera
Żabienica wielkolistna
Eleocharis parvula
Bacopa drobnolistna
Mech Christmas moss
Hemianthus
Glossostigma elatinoideas

ryby to:
5 pielegniczek ramireza
4 brzanki rekinie
3 skalary
1 gurami złote
1 gurami mozajkowe
3 neony teczowe
2 glonojady
2 molinezje zaglopłetwe
2 bocje wspaniale



nawóz .. tetra planta min
filtr tetra 1200
grzałka 300W
oświetlenie 2x 30W

post-2592-13685156124817_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i dziekuje za pierwszy komentarz ... sterylne bo.. po restarcie.. dobry filtr.. do 500L a nie do 200 a co ja sie nawalczyłem z korzeniam... gotowałem je 4 dni :D wegla napchałem podwójnie do filtra jest teraz 5 torebek a nie 2 gąbki tez wymieniłem na gęściejsze wydajnosc filtra spdła 10% ale i tak strumien jest taki jak bys lał wode do wanny :D pozdrawiam i niedługo dosle reszte zdjec rybek n:D :mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek: a co do oswietlenia jest orginalne i starcza napweno te nowe swietlówki maja 30w poboru ale swieca jasniej wszystko zalezy od klasy energoszczednosci swietlówki i ceny.... zapłac wiecej za zarowke a płac miej za rachunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widomo ze za jakies 2 tygodnie porosna glony gdzie niegdzie i dopiero bedzie super

 

EDIT:

 

Dodaje e nowe zdjata rybek..... Nastepne już wkrotce

mod: posty się edytuje a nie pisze jeden pod drugim! Przeczytaj regulamin i proszę nie komentuj pracy moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie sa czajna hehheh usunołem co mogłem zosstały 3...jedna bo jest zaraz pod wlotem wody od filtra strumien jest tak silny ze połamał mi zywa....a nie chce słyszec o jakis łagodnych wlotach wody mialem taki orginalny ale woda satała w akwie jak w kałuzy .... :evil: a co o 2 pozostałych ... siła wyzsza narzeczona zabrania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...