Skocz do zawartości

200l po dodaniu kilku roslin strona 3


zigulek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie kolejne dodane rosliny: hemianthus i glossostigma elatinoides wyglada juz inczej ale juz zamówione 20 tych roslin zeby zrobic zielony karpet

piszesz dla mnie tak niezrozumiałą polszczyzną że w końcu nie wiem, czy masz te rośliny czy dopiero je zamówiłeś.

 

glosia i heniek bez co2 się nie obejdą poza tym na glosię masz za gruby żwir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glossostigma ma spore wymaganie świetlne, przy twoim raczej nie będzie tworzyła ładnego trawnika, ale będzie się pięła się w górę i będą takie strąki a nie trawnik ;) Czy warstwa żwirku z przodu jest taka mała czy po prostu jakaś listwa zasłania ?

PS. Pisz po polsku. Jakaś interpunkcja bo ciężko się połapać w tym co piszesz i o co ci chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glossostigma ma spore wymaganie świetlne, przy twoim raczej nie będzie tworzyła ładnego trawnika, ale będzie się pięła się w górę i będą takie strąki a nie trawnik ;) Czy warstwa żwirku z przodu jest taka mała czy po prostu jakaś listwa zasłania ?

PS. Pisz po polsku. Jakaś interpunkcja bo ciężko się połapać w tym co piszesz i o co ci chodzi ;)

 

zwirku jest duzo nie widac dna bo na dole i u góry jest rama .. co do oswitlenia jest wystarcajace to tylko 30 w ale dobrej klasy maja jakies tam wyzsze własnosci swietlne ... a co do interpunkcji... hhehheh troche sie tu rozleniwiłem :P:P:P:P:P:P :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarcajace to tylko 30 w ale dobrej klasy maja jakies tam wyzsze własnosci swietlne

bez urazy ale pierdoły piszesz, ja mam same firmowe świetlówki renomowanych marek a i tak przy 0.7W/l glosia rośnie bardzo wolno miejscami ją wyciąga wyżej niż powinno. Ty masz 0.3W/l więc nie licz na cuda... ale skoro jesteś uparty, to sam się przekonasz z czasem :) fizyki nie oszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...