Skocz do zawartości

Agresja Kosiarki ???


kkbkm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki dość dziwny problem, i zarazem pytanie. Czy jest możliwe zeby kosiarka byla agresywna ? ? ?

sprawa wygląda tak; mam kosiarke w akwarium jakies 8 miesięcy i wszystko bylo ok dopóki nie wpuścilem do akwarium mieczyków. Wcześniej wspomniana kosiarka strasznie się ugania za zamiczką mieczyka.... Czy to normalne ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co cala obsada skoro kosiarka ugania sie tylko za samiczką mieczyka...

obsada:

* 6 skalarow

* 2 mieczyki ( parka )

* trzciniak

* motylowiec

* 2 glonojad ( zbrojnik niebieski parka )

 

PS. nie podlizuj sie tak oficjalnie bo to nie zawsze wychodzi na dobre.... POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... dziwne sam o tym nie wiedzialem nawet w akwa u mojego znajomego jest jedna i nie ma z nia problemów, moze to jest jakis indiwidualny przypadek - musze to jeszcze po obserwowac i ewentualnie dokupie jeszcze jedna moze dwie. narazie dziekuje za pomoc;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem 3 kosiarki.. zostala jedna najwieksza..

ganiala czaly czas te mniejsze, az pewnego dnia znalazlem jedna na podlodze a kolejnego druga.(nie mam szczelnej pokrywy tylko samorobke ze szparami na kilka cm...)

teraz jest spokoja i nikomu nie robi krzywdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiarki sa rybami stadnymi. Samotna kosiarka świruje.

Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie. Kosiarki mają mocno rozwinięty instynkt terytorialny. Jeżeli zamierzacie kupić do małego akwarium kilka kosiarek, musicie liczyć się z tym że największa zacznie wśród nich dominować i po jakimś czasie może zupełnie wyeliminować pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...