Skocz do zawartości

Mrożony pokarm


Łukasz Chwała
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej firmy najlepiej kupować mrożony pokarm????? Ja kupuje ochotke wodzien i dafnie wymysliłem sobie taki sposób karmienia dafnia zawsze na rano popołudniu gdy jestem w domu ale to nie zawsze raz podaje wodzien a raz ochotke no i na wieczór zawsze suchy pokarm co wy o tym myslicie o takim sposobie karmienia????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiadam sie za siebie

ja karmie ryby raz dziennie, najczesciej bylo to rano, dawalem im platki, zoltko, ryz i pare innych pokarmow z domowej kuchni.

jezeli chcialem im podac mieso, wrzucalem im mrozona kostke z serc, nei bawilem sie w rozmrazanie, czy parzenie ich wrzatkiem, ryby jadly "az im sie uszy trzesly". moje brzanki maja juz 4 lata, karmie je tak, jak napisalem.

poniewaz suche rybie pokarmy moga wywolywac jakies alergie lub zapalenia skorne zastosowalem rybia ksiazke kucharska -> http://www.elem.internetdsl.pl/akk/s_kk.html <-brzanki maja juz okolo 4 lat i zyja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokarm mrożony jak najbardziej wskazany i urozmaicony :D ochotka wodzien larwa czarnego komara czy inne to dobre jedzonko dla twoich ryb pamietaj jednak nie przekarmiac ryb i podawaj tez suchy lub ze dwa rodzaje tez suchego. Moje ryby jedza mrozonki tyle ze inne niz mozesz podawac swoim np. arowana zjada nawet filety morskich ryb takich jak panga biała czy morszczuk :) daje tez serca wołowe i indycze. Dostosuj dawke według potrzeb swoich ryb i dawaj zawsze tylko tyle ile dadza rade zjesc. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jakiej firmy najlepiej kupować mrożony pokarm????? Ja kupuje ochotke wodzien i dafnie wymysliłem sobie taki sposób karmienia dafnia zawsze na rano popołudniu gdy jestem w domu ale to nie zawsze raz podaje wodzien a raz ochotke no i na wieczór zawsze suchy pokarm co wy o tym myslicie o takim sposobie karmienia????

Can you give us you needs. Please send to angess@tut.by

Genady Melnikov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...