Skocz do zawartości

witam co to za rybka sprzedali jako kosiarka


krypto11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam w szale zakupów do mojego nowego zbiornika zakupiłem sporą ilość rybek co w domu się okazało sprzedali mi rybkę co to niby kosiarka niby grubowarg czy ktoś mi pomoże co to dokładnie jest napiszę że glony nitkowe wcina jak szalona liść kryptokoryny karbowanej miał nitki prawie 4 cm szarpała je jak Reksio szynkę zakupiłem 2 szt tej rybki i nie wiem co to za gatunek z góry wam dziękuję post-23636-0-83560000-1451317767_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki na raz nie najpierw przygotowałem i ustabilizowałem akwa na bazie ziemi ogrodowej posadziłem roślinki  to było miesiąc temu dziś zostały wpuszczone 9 x lśniącooczka 4x otoski te dwie nieszczęsne kosiarki (nie żałuję że zakupiłem ładnie wyglądają ) 15 x neonów ( 6 zielonych 9 czarnych) parka platek 15x bystrzyk amandy i 10x  microsbora galaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to doradzała osoba na innym forum która podobno 10 lat zajmuje się akwariami i siedzi w Anglii itd mniej istotne  a gdy dodałem foto tych Crossocheilus reticulatus stwierdziła że to na sto procent kosiarka właściwa więc zorientowałem się że jak wigilijnego karpia bym wstawił odpowiedz też by była taka więc zrezygnowałem z tamtego forum i zarejestrowałem się tu


akwarium z rybami jest dla mnie nowością bo zajmowałem się tylko roślinami ie miałem żadnych rybek raz tylko znajomy likwidował akwa to dostałem 10 szt drobniaczki jednodniówki mnożyła się jak szalona więc sprzedałem wszystkie więc tak naprawdę to jest moje pierwsze akwa gdzie mają być rybki i jeżeli jest w tej obsadzie jakiś błąd co do danego gatunku nie ma problemu bym go zwrócił do zoologicznego bo sprzedaje im moje roślinki

 

Założyłeś temat w dziale "Identyfikacja ryb i roślin" i tego się trzymajmy.

Wszelkiej innej pomoc np. na temat obsady, prowadzenia zbiorników z rybami itd. otrzymasz po założeniu oddzielnych tematów w działach do tego przeznaczonych.

Zwróć uwagę na pisownię.

andy102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku zapraszam do działu Obsady, załóż temat, opisz swój zbiornik i popracujemy nad obsadą tak, by i rybom i Tobie było z tym konkretnym akwarium wygodnie. :) Obecnie jest trochę zbyt duże pomieszanie pod względem wymagań. Jeśli zdecydujesz się na opisanie swojego akwarium, nie zapomnij podać wymiarów (dł/szer/wys), bo to jeden z najważniejszych aspektów przy żonglowaniu zestawem ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...