Jump to content

ADA Iron Wood 1kg- warto zamówić ?

Creepez
 Share

Recommended Posts

Do akwa chcę sobie tez zakupić korzeń, a słyszałem, że najszybciej tonące są właśnie ADA Iron Wood, a że mam małe akwa, zamówiłbym tylko 1kg, jak myślicie, lepiej zakupić już mniejwięcej gotowy, czy kupić surowego i samemu się trudzić urobieniem ?

Edited by Creepez

ok, ahr, filtra nie muszę zmieniać, bo jest w dobrym stanie (tylko przyssawki się zgubiły), a tam, gdzie pokazałem, że za mocno dmucha, to przez to, że zdjołem korek regulujący, bo na końcu rurki jest umiejscowiony, ale już to naprawiłem, i uregulowałem na minimum.

Moim zdaniem najlepsze korzenie do akwa to te znalezione i spreparowane we własnym zakresie. W każdym moim baniaku jest jakiś korzeń (lub nawet wiele korzeni) i każdy przytargałem i spreparowałem sam. :-) Polecam każdemu, bo tak naprawdę nie ma z tym wiele roboty, a daje to sporo satysfakcji i można sobie wybrać dokładnie taki kawał drewna jaki najbardziej pasuje do konkretnego baniaka. :-) Wystarczy tylko dobrze poszukać...

Do akwa chcę sobie tez zakupić korzeń, a słyszałem, że najszybciej tonące są właśnie ADA Iron Wood, a że mam małe akwa, zamówiłbym tylko 1kg, jak myślicie, lepiej zakupić już mniejwięcej gotowy, czy kupić surowego i samemu się trudzić urobieniem ?

Te korzenie tyle kosztują, że lepiej samemu przygotować korzeń do akwa.