Skocz do zawartości

Podszywanie się


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników z forum Super Akwarium.

 

Jest to mój pierwszy post na tym forum . Nigdy wcześniej nie logowałem się na tym forum ani go nie przeglądałem. Dziś rano dostałem wiadomość od znajomych  z Forum Rośliny Akwariowe PL.  z którym jestem związany i od dawna jestem na nim aktywny. Kolega napisał mi, że zostałem zbanowany. Zdziwiło mnie to bardzo bo nigdy wcześniej jak pisałem  ani nie przeglądałem tego forum ani nie byłem na nim zalogowany.

 

Z ciekawości wszedłem tu na forum i znalazłem  niby moje wypowiedzi.  Forumowicz był na tyle wyrafinowany, że skopiował nawet mojego awatara z forum RA. Osobiści dla mnie jest to szczytem  własnej słabości,  podszywać się pod kogoś. Pragnę oświadczyć, że nigdy wcześniej nie odwiedzałem tego forum a już na pewno nie napisałem takich głupot.

 

Przeczytałem wszystkie posty i dla mnie jest to bardzo przykre doświadczenie

 

Nigdy nie szydziłem z żadnego forum jak to napisał moderator i  nie chciał bym aby szydzono z RA.

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

 

Weder z forum Rośliny akwariowe PL..

 

W woli ścisłości założyłem temat w tej sprawie na forum Rośliny Akwariowe Pl. Dział ogólny_ temat ( podszywanie się pod forumowicza ).

Edytowane przez Weder z rośliny akwariowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu już tak bywa, że jeśli człowiek znajduje się w danej społeczności przez dłuższy czas zyskuje w niej przyjaciół a z czasem i wrogów.

Jak widać zawiść ludzka nie zna granic. Dla mnie jest to przykre gdy czytam posty kogoś kto posługuje się moim nikiem i awatarem a w dodatku  mają one na celu jedynie prowokację. Nie po to człowiek pisze na danym forum 3900 postów aby ktoś deptał po jego wizerunku.

 

Jest to ostatni post jaki piszę na tym forum. Pragnę podziękować moderatorom za możliwość wyjaśnienia sytuacji. Jeśli ktoś zobaczy w sieci wypisywane głupoty użytkownika o nikieu Weder  i moim awatarem to nie są to moje posty. Będę wdzięczny jeśli ktoś mnie poinformuje o takiej sytuacji. Jestem zalogowany na Holenderskie pl. oraz Krewetki org. A aktywny jestem tylko i wyłącznie na RA.

 

Pozdrawiam i dziękuję.

 

Weder z RA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.
Niestety to kolejny dowód na to, że niektórzy ludzie nie dorośli do korzystania z internetu.
Przykra, głupia sytuacja... Dobrze, że przynajmniej sprawa się wyjaśniła.
 
Wzajemnie życzę wszystkiego dobrego i oczywiście aby takie akcje nie miały więcej miejsca.
Natomiast niedojrzałemu delikwentowi życzymy odwagi przynajmniej do tego aby był w stanie trollować pod własnym nickiem.
 
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...