Skocz do zawartości

Przyklejana instalacja


Rekomendowane odpowiedzi

hmm nie bardzo rozumiem pytanie :( Wydaje mi się przez mgłę, że chodzi Ci o włącznik. Jeżeli masz świetlówkę z gotową oprawą i pod pokrywą jest włącznik to najlepiej mieć go cały czas włączony, a kabel łączący podłączyć do programatora czasowego. Najtańszy to koszt ok 15zł ustawiasz w jakich godzinach światło ma się zapalać i gasić i wszystko ;) po problemie. Jeżeli nie o to chodzi to doprecyzuj pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na statecznik do którego nie idzie się dostać, bo pokrywka jest przyklejona. Strach ją ściągnąć, bo strach, że się połamie, a lepiej podłączyć takie samo coś bez rozbierania klapy. Jeżeli o to chodzi to bym nie ryzykował i delikatnie podważył klapkę przykrywającą i wymienił statecznik. o ile to on na prawdę jest padnięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moc statecznika musi odpowiadać mocy świetlówki.Czyli jak masz świetlówkę np:15W to statecznik musi być dobrany pod tą moc.Nie możesz kupić pierwszego lepszego! Podaj jaką masz moc świetlówek lub świetlówki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

15W :)

Zapomniałem się zapytać o rodzaj świetlówki , ale sądzę , że będzie to T8 . Sprawdź dla pewności jaką masz : T8 czy T5 !! Tu masz przykład statecznika do świetlówki 15W i oznaczeniu T8: http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=660942660

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, mam T8

 

 

Więc taki jak ten z linku.Podejdź do sklepu jak masz gdzieś w pobliżu i powiedz że chcesz statecznik elektroniczny pod świetlówkę 15W T8 i to wystarczy.Podłącza się go już bez startera.Jak coś to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...