Skocz do zawartości

Moja przeźroczka indyjska nie chce jeść.


Jacob
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

             proszę Was o pomoc w sprawie przeźroczki indyjskiej. Moje akwarium (30 litrów) ma zaszczyt gościć trzy takie piękne rybki. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że jedna z nich zachowuje się dosyć dziwnie. Bywa, że zatrzymuje się w miejscu na dłuższą chwilę. Jest (za)bardzo spokojna - mało pływa. Jeszcze jedna rzecz, która mnie bardzo martwi, to jej szybkie, może nawet nerwowe poruszanie skrzelami. Na dodatek nie chce jeść pokarmu. Raz ją nawet przeniosłem do innego zbiornika i próbowałem nakarmić indywidualnie. Niestety bez pozytywnego rezultatu. Czy moja rybka może być chora? BARDZO PROSZĘ O POMOC! :!:

 

 

Witam, czerwona czcionka jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla administracji forum.

Przydałby się bardziej szczegółowy opis zbiornika wg schematu :arrow: http://forum.superakwarium.pl/forum-30/announcement-3-jak-zadawa%C4%87-pytania-na-forum-superakwariumpl/

andy102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz do poczytania o przeźroczce indyjskiej http://forum.superakwarium.pl/topic/46421-prze%C5%BAroczka-indyjska-parambassis-ranga/

Jak na razie to można na pewno powiedzieć że Twoje akwarium jest zdecydowanie za małe jak dla tych ryb.

 

Wielce prawdopodobne że ryby są podtrute związkami azotowymi. Przydałoby się zrobić testy wody na NO2 i NO3. A druga sprawa to na pewno łatwiej będzie coś więcej powiedzieć jak opiszesz akwarium według wzoru który podał Ci andy102.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...