Jump to content

Zikko
 Share

Recommended Posts

Oj, nie dobrze :( Dopiero co pisałeś, że leczysz ryby na ospę. Przy takim spadku temperatury, to długo nie pociągną zdrowe ryby, a co dopiero chore.

Jakie masz gatunki ryb? Jaki litraż zbiornika? Masz małe akwarium gdzie mógłbyś przenieść ryby na czas tej awarii? Łatwiej jakimś sposobem podgrzać małe akwarium, chociaż niestety szybciej się wychładza, niż większe :(

Jakie są szanse, że wkrótce będziesz miał znów prąd?

Ja z desperacji to chyba bym podgrzewała po garnku wody odlanej z akwarium i z powrotem do zbiornika ;) 

Prąd będzie jutro dopiero lub dzisiaj na wieczór narazie przykryłem je kocem dookoła ;/ Ryby to : malonezje mieczyki ostronosy sumy szkliste kirysy albianosy i spiżowe (pejzarzyki czy jakoś tak) bocje wspaniałe otoski plus ( chyba glonojad syjamski czy coś takiego) 54 litry ma to wszystko i nie wiem co ja mam nadal robić ;/

Dobra prad jest teraz takie pytanie czy jesli nie bylo pradu dosc dlugo to znow wlac ten lek czy zaczekac i jutro zrobic podmianke 20% i wlac na nowo??

Regulamin 6.1. Akceptowałeś, to przestrzegaj. /darekbart

Edited by darekbart