Skocz do zawartości

Co to za roślinka?


Fabio35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do roślinki, zaznaczonej bardzo wyraźnie na czerwono dookoła nie pomogę :) ... ale co do o Anubiasa to wyjmij go z podłoża i przymocuj go nawet do skałki.

A druga sprawa to uporządkuj obsadę, ale to już nie tu.

 

Wysłane z mojego Xperia Z2 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez DawW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na forum odnośnie "roślinki i ich pielęgnacja" to wydaje mi się jak ma pytanie odnośnie roślinki to tutaj to powinienem zamieścić.W profesjonalnym sklepie zoologicznym nazwy nie mogę podać powiedziano mi że Anubias big nana bo to taki jest nie musi być na korzeniu, może być w podłożu,ale żeby to tak zwane cygaro nie może być całe zasypane żwirkiem.

 

Jak masz pytania odnośnie roślin i ich pielęgnacji - zakładasz temat w dziale "Roslinki i ich pielęgnacja".

Jak masz pytanie odnośnie identyfikacji - zakładasz temat w dziale "Identyfikacja ryb i roślin".

Itd. itp. Paniał?

andy102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamte 2 poprzednie Hygrophila Angustifolia, Hygrophilia Polysperma - są podobne ,ale jednak inne troszkę listki,ale nakierowaliście mnie z nazwą  Hygrophila .

 

A mi się wydaje że to będzie ta roślinka: Hygrophila corymbosa siamensis.


Do andy102 o co chodzi   cytuję" Itd. itp. Paniał? "

 

Czerwony kolor czcionki jest zarezerwowany wyłącznie dla administracji forum. /darekbart

Edytowane przez darekbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobię :)

Do andy102 o co chodzi   cytuję" Itd. itp. Paniał? "


Chodzi o to, że:

"Roslinki i ich pielęgnacja".

 

a

 

"Identyfikacja ryb i roślin"

To są dwa inne działy.  Dlatego też administracja forum przeniosła twój temat.
Jeżeli chodzi o: "paniał (wywodzi się z języka rosyjskiego) znaczy-  Rozumiesz    ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...