Jump to content

Neon innesa a czerwony

qrazer
 Share

Recommended Posts

Ja tylko pytałem z czystej ciekawości, nie mam ani jednych ani drugich. Mam tylko gupiki które i tak są u kolegi w akwa bo moje jest w przebudowie teraz. Jak czytam na forum tematy o rybkach i o ich życiu to czasami łapię za głowę. Kiedyś klientka z zoologicznym powiedziała mi że mogę trzymać 20 gupików na 25 litrach!!! A i że wodę lać prosto z kranu, odczekać aż się nagrzeje i mogę już rybki wpuszczać! Normalnie jestem w szoku co Ci ludzie gadają czasem w tych sklepach. Teraz już jakąś tam minimalną wiedzę mam na ten temat dzięki forum.

Neon innesa w akwariach do 4 cm     Temperatura:Od 22 do 25 C. Toleruje również nieznacznie niższe temperatury.

neon czerwony w akwariach do 5cm   Temperatura:Od   24-27 C.

Ja mam od 2 lat w baniaku 112L profilowane:

4x Neon innesa

4x Neon czerwony

4x neon czarny

temperatura 24 stopni i przez 2 lata mają się dobrze,ładne rybki polecam.

Za pisanie herezji +1. Poczytaj o wymaganiach ryb, zanim cokolwiek komuś doradzisz. /darekbart

• Like 1

To, że ktoś tak trzyma ryby to nie oznacza, że to jest dobre (popatrz na różne wymagania tych ryb).

Często ryby trzymają się w ławicy jak są przestraszone, lub w akwarium pływa jakiś "straszak", który zmusza je do trzymania się razem ze względów bezpieczeństwa. Zwykle takim straszakiem jest większa ryba.