Skocz do zawartości

Bojowniki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj kupiłem dwie samiczki (wiem wiem i tak mam za dużo rybek ale...) jedna jest biała a druga od granatowego przechodzi w jasny niebieski, dzisiaj rano się patrze a przy wysokiej roślince gnizado którego pilnuje bojownik i odgania od niego tą niebieską samiczke.... ale nie zauważyłem czy się tarły.

 

temp mam 24-25 stopniwięc chyba nie trzeba mieć 27-28 tak jak pisał michał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Twoje się kiszą :D ale moim widocznie nbie przeszkadza że jest ich dużo... jak się patrzy na moje akwarium to nie widać żeby było w nim dużo rybek, poza tym wode mam niewymienianą od założenia akwarium 01.03.2009 a jest krystalicznie czysta co przy przerybieniu jest trudne do utrzymania ;) (oczywiście raz w tygodniu podmiana)

troche mam przerybienie ale to moja sprawa

 

jak długo masz akwarium żeby mnie pouczać?? ja mam od siódmego roku życia czyli już ponad 15 lat ;)

 

i nie pisz postów nie na temat :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem dwie samiczki (wiem wiem i tak mam za dużo rybek ale...) jedna jest biała a druga od granatowego przechodzi w jasny niebieski, dzisiaj rano się patrze a przy wysokiej roślince gnizado którego pilnuje bojownik i odgania od niego tą niebieską samiczke.... ale nie zauważyłem czy się tarły.

 

temp mam 24-25 stopniwięc chyba nie trzeba mieć 27-28 tak jak pisał michał...

 

Aby było tarło nie potrzeba ale by z ikry coś było to raczej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że pływa to nie znaczy że jej tam dobrze Oo'

ISAAC, to że masz akwarium 15 lat to również nie znaczy że masz ogromne doświadczenie i nikt nie może czegoś Ci wytknąć.

 

ALE! Właśnie - ale. Taa, popływają będą szczęśliwe, nie? Tylko szkoda, że niedługo nie będą miały gdzie pływać, bo to jeszcze gupik i platka...

Po co chcesz je rozmnażać skoro i tak masz przerybienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tem.24-25 stp.nic sie z ikry nie wykluje,już to przerabiałem kiedyś,co do zatłoczonego akwa, słyszałem niedawno że nasze cele w więzieniach są przepełnione ale co tam,ci więźniowie żyją,ba nawet się poruszają to musi im tam być SUPER :D przemyśl to bo to w odniesieniu do twoich rybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrycja chyba nie kuma... gdzie napisałem że mam gupiki i platke??

 

jucha gdzie napisałem że chodzi mi o wychowanie młodych??

ikra lub narybek to jeden z najbardziej odżywczych pokarmów ;) więc tarło to chyba nic złego

 

migdek przy złych parametrach wody nie nacieszysz się długo czystą wodą ;)

 

jak będę chciał utrzymać narybek to mam jeszcze 40to litrowy baniaczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...