Skocz do zawartości

kiedy poród platki?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Została zapłodniona jakiś miesiąc temu (może tydzień więcej). Odseparowałam ją dzisiaj z ogólnego (150 l) do starego akwa (26 l). Ona głównie leży na dnie, ma apetyt, a czasami rozrabia po całym zbiorniku pływając niespokojnie. Temperatura 25'C. Kiedy można się spodziewać rozwiązania? Małe będą piękne. Samica to krzyżówka texudo i księżycowej a samiec pomarańczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam cyfrówki :/

ona szybko oddycha i ma lekko nabrzmiałą kloakę. często oddaje kał i się chowa mimo że jest sama w akwarium

 

Edit:

coś jej białawego teraz wystaje z odbytu

 

mod: proszę o edytowanie postów, pisanie jednego pod drugim jest sprzeczne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że tak + uzdatniacz Tetra AquaSafe + błękit + nawóz Tetra Plant

 

Edit:

ona teraz nie chce jeść płatków - objada się glonami i wydala jasną kupkę

 

mod: proszę o edytowanie postów, pisanie jednego pod drugim jest sprzeczne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możesz jeszcze zwiększyc temperaturkę do ok 25-26*C U mnie jest taka temperaturka normalnie i plateczki często sie kocą. Nawet nie zauważam kiedy to robią. na szczęście nie mam kłopotu z małymi, bo rodzą w ogólnym i z wszystkich porodów, jakie były, a w jedny było ich ok 20 sztuk, mam tylko jedną plateczkę małą ;) jest piękna, przetwała jedna:P:P:P Ale jest pięnka

Polecam zwiększenie temperaturki i częstsze karmienie, więcej jedzonka dawaj, bo skoro jest kotna, to powinna mieć dużo jedzenia, żeby małe mogły być w pełni zdrowe.

 

To, że ciężko oddycha może być oznaką, że za niedługo będzie rodziła! gratuluję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...