Jump to content

IwonaG

Użytkownik
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About IwonaG

 • Rank
  Nowoprzybyły
 • Birthday 06/02/1987

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Janów Lubelski
 • Zainteresowania
  oczywiście akwarystyka, rock, zwierzęta, motoryzacja
 1. dzięki proszę o zamknięcie
 2. Witam, planuje zalozyc krewetkarium ze starego akwarium( 27 litrow). Miesiac temu zrobilam restart, ale Nitrate Minus Pearls wyplynal na wierzch zwirku. Czy nie zaszkodzi to krewetkom przepraszam za bledy, ale cos sie stalo z klawiatura na tym forum
 3. IwonaG

  Porodówka...

  Wracając do gupików : ja moją (św pamięci) gupicę trzymałam w małym zbiorniku tak długo dopóki wszystkich nie "urodziła". Nie miałam żadnych przypadków zjadania małych. Miałam ją pół roku, dała mi 5 dużych miotów (średnio 30 sztuk) a była bez samca. Przyznam się, że z lenistwa dorzucałam do młodych ( tygodniowych) kotną samicę molinezji i mimo że rzadko ją karmiłam to nie ruszała narybku. Spokojnie leżała na dnie.
 4. IwonaG

  krewecie a krasnale

  Dzięki proszę o zamknięcie tematu
 5. Witam, mam problem w moim 200 l akwa. Założyłam je pół roku temu, gdyż miałam za małe akwa na moje ryby (poprzednie 26 l przeznaczyłam na kotnik). Od początku bardzo o nie dbałam, a mimo to mam krasnorosty w postaci pęczków w całym akwarium i ostatnio okrzemki na szybach. Jakie krewetki i w jakiej ilości polecacie do mojego zbiornika? Gdzie w okolicy Janowa Lubelskiego dostanę krewetki, bo w Janowie nigdzie nie ma? Obsada: para molinezji złotych, para platek, 5 otosków, harem kakadu - bardzo łagodne, nie ruszają miesięcznego narybku, 15 neonów inessa. Z roślin posiadam 3 nurzańce, gałęziatkę oraz korzeń.
 6. Witam, miałam to szczęście i kupiłam gupika Endlera. Pięknotek zapłodnił moją samicę z czerwonym ogonem. Na dniach powinna urodzić. Jak myślicie, jakie małe będą miały ogonki? Ona ma zwykły okrągły, a on lira.
 7. nie rodziła, wiedziałabym o tym. Ona jest młodziutka. Zdjęcie jest słabe, bo robione z komórki. Ta plama jest wielkości jej głowy. Samiczka jest troszeczkę mniejsza od dorosłego samca.
 8. jak w temacie. ma plamę ciążową chodzi mi o tą z przezroczystym ogonem
 9. IwonaG

  Bojownik z innymi rybkami

  miałam kiedyś bojownika kupionego z kubka przez moją babcię. Założyłam średnie akwa 60/30/40 ze skalarami, neonami, kirysami, gupikami i molinezjami ( w sumie 30 ryb). Przerzuciłam bojownika z kuli do ogólnego. Rano nie miałam neonków za to Rubinek pływał ze skalarami. Niestety zdechł ze starości
 10. IwonaG

  kiedy poród platki?

  oczywiście że tak + uzdatniacz Tetra AquaSafe + błękit + nawóz Tetra Plant Edit: ona teraz nie chce jeść płatków - objada się glonami i wydala jasną kupkę mod: proszę o edytowanie postów, pisanie jednego pod drugim jest sprzeczne z regulaminem.
 11. IwonaG

  kiedy poród platki?

  dopiero co 1/3 wody wymieniłam
 12. IwonaG

  kiedy poród platki?

  nie mam cyfrówki :/ ona szybko oddycha i ma lekko nabrzmiałą kloakę. często oddaje kał i się chowa mimo że jest sama w akwarium Edit: coś jej białawego teraz wystaje z odbytu mod: proszę o edytowanie postów, pisanie jednego pod drugim jest sprzeczne z regulaminem.
 13. Została zapłodniona jakiś miesiąc temu (może tydzień więcej). Odseparowałam ją dzisiaj z ogólnego (150 l) do starego akwa (26 l). Ona głównie leży na dnie, ma apetyt, a czasami rozrabia po całym zbiorniku pływając niespokojnie. Temperatura 25'C. Kiedy można się spodziewać rozwiązania? Małe będą piękne. Samica to krzyżówka texudo i księżycowej a samiec pomarańczowy.
×