Skocz do zawartości

96l z Nysy


SebastianNysa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobne podłoże i przyznam, że nie wyglądało estetycznie. Rybie nieczystości będą bardzo widoczne, a wszystkich nie odessiesz przy podmianach. Nie wydaje mi się, by piach pomógł - bazalt jest zwyczajnie zbyt kontrastujący i zbyt duży (nie wymiesza się z piachem, nie będzie to wyglądać naturalnie).
Nie chciałbym Cię zniechęcać, ale męczyłem się z takim akwa chyba z pół roku. Teraz jest w nim sam piach i jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne podłoże i przyznam, że nie wyglądało estetycznie. Rybie nieczystości będą bardzo widoczne, a wszystkich nie odessiesz przy podmianach. Nie wydaje mi się, by piach pomógł - bazalt jest zwyczajnie zbyt kontrastujący i zbyt duży (nie wymiesza się z piachem, nie będzie to wyglądać naturalnie).

Nie chciałbym Cię zniechęcać, ale męczyłem się z takim akwa chyba z pół roku. Teraz jest w nim sam piach i jest dużo lepiej.

Tylko szkoda mi na tym etapie restartować akwarium...liczyłem że znajdę jakiś półśrodek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I ? 

 

Stresowanie ryb i tyle. 

Nie nalezy bawić się w "chwilowo będę sobie trzymał welonki" bo każde zmiany, przeławianie i transport to dodatkowy stres dla ryb.  

Nie potwierdzaj Kolego proszę ogólnej opini dotyczącej polskiej "życzliwości" wobec innych...

Bardziej kulturalnym byłoby wpierw zapytaniem dlaczego napisałem "chwilowo" a potem ewentualnie możesz bawić sie w krytykę...Nie omieszkałbym na pewno udzieleniu odpowiedzi bo to nie jest żadna tajemnica.

Każde forum jest miejscem gdzie się powinno pytac odpowiadać szukać odpowiedzi na nurtujące pytania ale czy  koniecznie wstawianiem bezpostawnych postów nie wnoszących nic do tematów , które poruszyłem w nadziei że uzyskam odpowiedz.

Pozdrawiam.Seba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie walka o zapewnianie odpowiednich warunków rybom nie jest bezpodstawnym postem. 

Napisze w takim razie Tobie dlaczego te welony są w tym akurat akwarium bo widzę, że dalej próbujesz walczyć o pozycję "lidera"...

Sąsiadowi strzeliło akwarium zależało mu na welonkach, więc przyszedł z prośbą o umieszczeniu ich na kilka dni w moim zbiorniku. Według Ciebie co miał zrobić ?Ryby do kibla ,zlewu czy może miał je dać do beczki w której akuratnie kisi kapustę?

Odpowiedz teraz szczerze mi  - nie lepiej wpierw zapytać?

Pozdrawiam.Seba.

 

 

 

Dbaj o pisownię. /andy102/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej kulturalnym byłoby wpierw zapytaniem dlaczego napisałem "chwilowo" a potem ewentualnie możesz bawić sie w krytykę

Bez obrazy ale nic o tym  nie napisałeś dlaczego chwilowo je będziesz trzymał a my nie mamy kryształowych kul i opisujemy co widać. Mogłeś odrazu napisać o co chodzi to nie byłoby domysłów.

Edytowane przez Aisulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ryby w niedocelowych zbiornikach (a nadal spełniających wymagania ryb) mieszkały nie miesiąc, a pare. Tak więc nie stresowałem ich częstymi zmianami w krótkim okresie czasu.

Ale dobrze. Mam nadzieje, że ryby nie pomieszkają tutaj długo. 
Co do akwarium- ciekawe, ale podłoże mi nie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...