Jump to content

Identyfikacja Prętnika

Recommended Posts

Dalsze zdjęcia Prętnika na zdjęciu Fot.6 czytałem że to może być samica ponieważ ma zaokrąglone płetwy czy to możliwe tłumaczyło by to, że nie lubi swoich rówieśniczek może to samiec proszę o poradę.

No tak pisze wszędzie już chyba wszystkie strony przerobiłem na google,wczoraj byłem w zoologicznym i facet pokazał mi taką samice jak mam na zdjęciu 6 zgłupiałem,problem polega że ten "samiec" zachowuje się dziwnie jakby miał terytorium i dosłownie mówiąc bije te samiczki.

dzięki napracowałem się troszkę nad akwarium,jedna samica prętnika padła :( ,ale dwie mają się przynajmniej świetnie, dzisiaj w kakadu widziałem podobne do moich samiczki i facet stwierdził że to gurami ręce mi opadają

Zdjęcia dwóch samic, trzecia niestety chowa się cały czas na dnie.Na dole zdjęcie trzeciej samicy

jeżeli pokłada się na dnie to możliwe że ma przeziębiony labirynt ;)

spróbuj ją oddać xd

właśnie chciałem pisać, że samice ze zdjęcia drugiego i trzeciego nie są w najlepszej kondycji... braki w płetwach, zaczerwienienie przy skrzelach... aż żal, że padły. Ja mam harem i nic się nie dzieje. Wszystko gra. Dwie samice jak te z pierwszego zdjęcia i samiec - wybarwiony.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...