Skocz do zawartości

Prośba o sprawdzenie czy wszystko tip - top (zestaw co2)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem u nich taki zestaw z butlą 5l i z elektrozaworem i powiem wszystko dobrze działa.
Ogólnie myślę ,że lepiej kupić z elektrozaworem i go użytkować bo po co ma gaz lecieć z butli w nocy skoro roślinny w nocy nie pobierają COa  tlen jak inni mieszkańcy moim zdaniem jest to tylko przysłowiowa strata *gazu* bo tak starczy butla na dłużej.

ps. I ogólnie się namyśl czy nie warto większej kupić jak jest to w miarę duże akwarium.

Edytowane przez Robteos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zastanawiam się czy wziąć z elektrozaworem czy bez?

 

Jak masz zamiar podawać CO2 24/24 to nie potrzebujesz elektrozaworu. Ogólnie według mnie korzystniej jest podawanie gazu całą dobę ponieważ unikamy w ten sposób skoków Ph w zbiorniku.

 

Co do zestawu to jest ok, tylko tak jak użytkownik Winkiel napisał zmienił bym dyfuzor szklany na coś lepszego, może to być reaktor narurowy. Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUTLA CO2 2,1l/1,5kg - LEGALIZACJA NA 10 LAT

Producent: PLANTA GARDEN

Dostępność: available.gif

quantity_up.gifquantity_down.gif
delete.gif
 
184,00 zł 2 reduktor-co2-mini-argon-co2.jpg REDUKTOR CO2 MINI - ARGON/CO2

Producent: PLANTA GARDEN

Dostępność: available.gif

quantity_up.gifquantity_down.gif
delete.gif
 
54,40 zł 3 precyzyjny-dlawik-co2-camozzi-gwint-1-8- PRECYZYJNY ZAWOREK CO2 CAMOZZI - GWINT 1/8" + ZŁĄCZKI

Producent: Camozzi

Dostępność: available.gif

quantity_up.gifquantity_down.gif
delete.gif
 
41,00 zł

 

Suma cen produktów (brutto): 279,40 zł

 

 

Jakiś zaworek zwrotny i wężyk PU do tego. Reszta to zrobić samemu reaktor narurowy. Później i tak z tego zestawu coś zostanie. Nie znam tego zaworka więc się nie wypowiadam. Używałem camozzi i trzymał jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tego co napisałeś, przecież to poszczególne części tego zestawu, wychodzą 10PLN taniej, ale w zestawie mam dodatkowo i wężyk i dławik i zaworek przeciwzwrotny i licznik bąbelków i dyfuzor, a kupując to wszystko oddzielnie wyjdzie drożej.

 

Jaki jest sens twojego postu, bo naprawdę nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...