Skocz do zawartości

Obsada 112....


Rekomendowane odpowiedzi

Moja obsada:

2xmieczyk

8xneonek

2xprętnik karłowaty

2xmolinezja

2xpielęgniczka Agassiza

2xbrzanka cejlońska

2xcierniooczki

2xzbrojnik

2xdanio

Ciekawe co powiecie o takiej obsadzie.Rybki mają się dobrze ,nikt nikomu nie wchodzi w drogę,wyglądają na zadowolone.Czy zmieści się tam jeszcze bojownik?

Co jest wskaźnikiem przerybienia?Ile rybek może być w takiej wielkości akwarium?Mam jeszcze pytanie dotyczące brzanki cejlońskiej.Po kilku diach gonitwy jedna z brzanek sie bardzo uspokoiła(podobno jest to parka),nie pływa jak szalona,siedzi raczej przyczajona.Od czasu do czasu wypłynie i wraca gdzieś w roslinnośc.Czy jest możliwe że będa z tego małe brzanki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obsada:

2xmieczyk

8xneonek

2xprętnik karłowaty

2xmolinezja

2xpielęgniczka Agassiza

2xbrzanka cejlońska

2xcierniooczki

2xzbrojnik

2xdanio

Ciekawe co powiecie o takiej obsadzie.Rybki mają się dobrze ,nikt nikomu nie wchodzi w drogę,wyglądają na zadowolone.Czy zmieści się tam jeszcze bojownik?

musisz oddac :

brzanki , cierniooczki , zbrojniki , danio ...

obsada najlepsza :)

4x mieczyk

15x neon

2x molinezja

2x prętnik

2x pielęgniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obsada:

2xmieczyk

8xneonek

2xprętnik karłowaty

2xmolinezja

2xpielęgniczka Agassiza

2xbrzanka cejlońska

2xcierniooczki

2xzbrojnik

2xdanio

Ciekawe co powiecie o takiej obsadzie.Rybki mają się dobrze ,nikt nikomu nie wchodzi w drogę,wyglądają na zadowolone.Czy zmieści się tam jeszcze bojownik?

Co jest wskaźnikiem przerybienia?Ile rybek może być w takiej wielkości akwarium?Mam jeszcze pytanie dotyczące brzanki cejlońskiej.Po kilku diach gonitwy jedna z brzanek sie bardzo uspokoiła(podobno jest to parka),nie pływa jak szalona,siedzi raczej przyczajona.Od czasu do czasu wypłynie i wraca gdzieś w roslinnośc.Czy jest możliwe że będa z tego małe brzanki?

Czyżby nie było chetnych do głębszej odpowiedzi na temat brzanki cejlońskiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym tylko wspomnieć, że pielęgniczki Agassiza trzyma się w haremach, podobnie jak prętniki... Jeśli chodzi o teoretycznie przybrany przelicznik to co najmniej 1l wody na 1cm dorosłej ryby (choć nie zawsze sprawdza się to przy większych gatunkach szczególnie terytorialnych) Dla Ciebie proponuję:

 

4x mieczyk

15x neon

2x molinezja

5x kirysek (odmiana obojętnie byle jedna i ta sama)

4x otosek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...