Skocz do zawartości

54 L Ramirezy


Misiek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że za miesiąc się przeprowadzam będę reaktywował moje baniaczki a mianowicie 2x 54l oraz 96l 

Pomysł jest taki żeby w 54l zrobić mały skromny baniaczek dla ramirez electric blue ;] i teraz pytanie czy razborka boreańska by się tutaj nadawała? i czy coś oprócz tego otoski albo pigmejki? Teraz drugie akwarium 54l i tutaj jest pomysł na harem bojownika 1 + 2 coś oprócz tego? No i żeby nie zakładać 10 tematów (wiem wiem panie moderatorze ze to od 31 do 60) to co byście zaproponowali w 96? i nie nie ramirezki one mają być w 54 ;] z tego co czytałem na tym forum a czytałem sporo takie akwarium się dla nich nadaje. Ps mile widziane komentarze dotyczące podłoża i roślin do tych rybek pozdrawiam dziękuje wasz wierny czytelnik ;]

 Ps 2 przepraszam za brak przecinków ale taki nawyk.

Ps 3 jeszcze 20 litrowy baniaczek ;] taki standard raczej. Co myślicie o endlerkach? albo może raczej czymś mniej ykhm próbującym ratować swój gatunek rozmnażaniem się :D

 

Regulamin 6.1 Pisownia. Zaakceptowałeś regulamin, więc go teraz przestrzegaj. Krzysiek1702

Edytowane przez Krzysiek1702
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54l w sam raz mogę Ci pokazać z 5 tematów w galerii i nie zauważyłem negatywnych komentarzy na temat litrażu ;] co do 20 może nawet go nie będę ruszać u mnie w mieście red chery 10 zł ... co do wody będzie jaka trzeba i tak muszę ją "zrobić" bo strasznie twarda więc o wode proszę się nie martwić ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...