Skocz do zawartości

Co sądzicie o takiej obsadzie 112L


kamyk.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tutaj to dłuższa historia. Ryby miałem wpuszczone oddałem rybki robiłem podmianke 2dni temu bo no2 i no3 za wysokie miałem i teraz dzisiaj robie posmianke.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużych rybek nie ma. Ale jest tak na oko 8 sztuk malych(narybek) mieczyk hellera. Ale wylowie je dzisiaj i zawioze do akwarystycznego.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Pisownia!
 

Edytowane przez nemo130
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrze Ci radzimy, zmień podłoże na piasek (ja kupiłem Kreisel 099 - do 1mm w leroy merlin na przykład) - ja właśnie zmieniłem żwir na piasek i widzę, że rybki są zadowolone z tej zmiany :) .

 

Piasek i tak już będzie na 100%, ale powiedz mi jak z odmulaniem czy bardzo mocno ten piasek zamula wodę przy odmulaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piasek i tak już będzie na 100%, ale powiedz mi jak z odmulaniem czy bardzo mocno ten piasek zamula wodę przy odmulaniu?

Używając odmulacza jakiegokolwiek nie ma możliwości żeby Ci się woda muliła. Piasek podczas odmulania momentalnie opada a tylko syfek leci Ci rurą dalej (do wiadra czy tam gdzieś). Troszkę nie rozumiem Twoich obaw tutaj, nie wiem co masz na myśli bo odmulanie to "czysta" sprawa, nie wzbije Ci się żadna chmura mułu jeśli o to pytasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Limak86 dzieki bardzo za odpowiedź :)

A bardzo proszę, od tego tu jesteśmy i po to jest to forum ;)

A tak na marginesie to załóż temat w galerii jak już ruszysz ze wszystkim, bo będę ciekaw Twoich postępów i rozwoju akwarium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak na marginesie to załóż temat w galerii jak już ruszysz ze wszystkim, bo będę ciekaw Twoich postępów i rozwoju akwarium

 

No mam nadzieje jak wszystko pójdzie dobrze  z testami wody to piasek zacznę usypywać w sobotę lub niedzielę :). Na 100% zdjęcia będą zamieszczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...