Skocz do zawartości

aqua nova nf-450


maros19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś stałem się posiadaczem filtra wymienionego w temacie ale mam z nim chyba jakiś mały problem.

 

Najpierw zapytanko do czego ma służyć ten biały pierścień na tej czarnej rurce? był tak założony w pudełku więc tak go zostawiłem ale nie bardzo wiem jaką ma spełniać funkcje, a dwa ta czarna rurka powinna być ulokowana tak jak na foto na samej górze? bo jeśli tak to zasysa mi się jakby powietrze też a jak ją zanurzę to nie i nie słychać odgłosu bulgotania tylko samą prace pompki.

 

Jak to powinno być? może ma ktoś taki sam? Dzięki

post-20455-0-21966200-1395157793_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki jak zanurzyłem od razu przestało bulgotać i chodzi cichutko ale mało bąbelków powietrza ogólnie się robi czy potrzebuje do tego jakiś napowietrzacz czy wystarczy? bo mój stary wew filter robił ich duuużo więcej. W akwa będą tylko kiryski panda i kiryski pigmeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki jak zanurzyłem od razu przestało bulgotać i chodzi cichutko ale mało bąbelków powietrza ogólnie się robi czy potrzebuje do tego jakiś napowietrzacz czy wystarczy? bo mój stary wew filter robił ich duuużo więcej. W akwa będą tylko kiryski panda i kiryski pigmeje.

Nie potrzebujesz napowietrzacza, kaskada spokojnie powinna wystarczająco napowietrzyć wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...