Skocz do zawartości

zbrojnik niebieski


Karolina124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 3 zbrojnik i wszystkie trzy robią się blade co może być nie tak? Zbrojnik pojawiły się u mnie jakieś 4-5 dni temu, w trakcie leczenia kulorzęska. Karmione są tym co ryby : ochotka i cyklop

 

7 Neonów Innesa

7 Danio Pręgowane

3 Zbrojnik Niebieskie

1 maleńki Gupik który znalazł się przypadkowo

 

40 litrów

post-20483-1393432932,52_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 zbrojnik i wszystkie trzy robią się blade co może być nie tak? Zbrojnik pojawiły się u mnie jakieś 4-5 dni temu, w trakcie leczenia kulorzęska. Karmione są tym co ryby : ochotka i cyklop

 

7 Neonów Innesa

7 Danio Pręgowane

3 Zbrojnik Niebieskie

1 maleńki Gupik który znalazł się przypadkowo

 

40 litrów

Zbrojniki źle się czują w tak małym akwarium.Akwarium 40l nie nadaje się nawet na 1 zbrojnika .Pozatym zbrojniki lubią warzywa dlatego przyczyną może być też zła dieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałam że to akwarium jest dla nich zbyt małe... ale przyniosła je dla mnie zupełnie niespodziewanie koleżanka.

Czym mam je karmić ?

Wyczytałam gdzieś na forum że jabłko i marchew ale to ma być surowe czy sparzone?

Za jakiś miesiąc może dwa będę posiadać akwarium 300 bądź 400 litrów dokładnie jeszcze nie wiem wytrzymają do tego czasu moje Zbrojnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja polecam brokuła i brukselkę, mojej syfiarce najbardziej podchodzą te warzywka:)A co do akwarium to rzeczywiście za małe , wiem bo sam jakis czas trzymałem młodego zbrojnika w 25l(moje początki z akwarystyką w niewiedzy),teraz mieszka w 112l i ma gdzie się ruszyć:)

Edytowane przez Deadmau5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...