Skocz do zawartości

Co to jest ?


Aga009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ok. 100 małych rozdętek w kuli ok. 3 l. Bo nie chce mieć plagi w akwarium a nie mam serca ich wyrzucać. Dorosłe osobniki są w słoiku. W kuli są jakieś małe nitki które się ruszają. Są jak nitki ale siagle się wiadomością ale bardzo powoli. Co to jest ? I mam coś z tym robić? 

 

 

 6.1. Wymagane jest dbanie o poprawność gramatyczną i ortograficzną wypowiedzi.

Edytowane przez Gagatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam że mieć serce dla zwierząt , nawet ślimaków jest czymś złym. Uważam natomiast że jeśli w Twojej kuli w której trzymasz te ślimaki , bo nie masz sumienia ich wyrzucić,  pojawieniem wypławków nie ma się co przejmować.

A mogę tym karmić dorosłe gupiki? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ryby które bardzo chetnie zjadają wypławki. Są to między innymi bojowniki , guraminy , czy np: wielkopłetwy. Co do gupików to szczerze mówiąc nie ryzykował bym karmienia tych ryb wypławkami. Przede wszystkim dla tego że nie zjedzone wypławki mogą dość szybko rozmnożyć się w akwarium. Co prawda dla dorosłych ryb nie stanowią zagrożenia, ale dla narybku juz mogą to zagrozenie stanowić. Poza tym przysmakiem wypławkow jest ikra ( oczywiście nie ikra gupików bo one są żyworodne ) tak że powodują również duże straty w złożonej ikrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ryby które bardzo chetnie zjadają wypławki. Są to między innymi bojowniki , guraminy , czy np: wielkopłetwy. Co do gupików to szczerze mówiąc nie ryzykował bym karmienia tych ryb wypławkami. Przede wszystkim dla tego że nie zjedzone wypławki mogą dość szybko rozmnożyć się w akwarium. Co prawda dla dorosłych ryb nie stanowią zagrożenia, ale dla narybku juz mogą to zagrozenie stanowić. Poza tym przysmakiem wypławkow jest ikra ( oczywiście nie ikra gupików bo one są żyworodne ) tak że powodują również duże straty w złożonej ikrze.

W kuli jest chyba z 1000 ziarenka ikry to mogą pojawić się te wypławki? I jeszcze jedno pytanko. Czy wszystkie Helenki jedzą ślimaki? Bo moja jest już 2 doby w tej kuli i nic. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...