Skocz do zawartości

[54] neonki - aktualizacja na stronie 2


Bluee15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie się zapowiada, jak rośliny się rozrosną, powinno być super. Ja tylko dość czarno widzę przyszłość anubiasa przy tak mocnym oświetleniu.

 

Korzeń przyda się nie tylko dla otosków, ale również dla krewetek, one też lubią poskrobać drewno :)

 

Korzeń może trochę obniżyć pH, twardość nie jest taka zła; jak to nie wystarczy, to możesz użyć torfu, szyszek olchy, liści ketapangu, preparatów garbnikowych... jest dużo możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak sam piszesz akwarium wygląda na świeże więc ogólnie oceniać będzie je można jak troszkę się rozrośnie. A jeśli masz zamiar dać korzeń to na pewno zmieni się ogólny charakter akwarium.

Ale póki co zapowiada się super, zwłaszcza te łupki z anubiasami ;) Co do tła wydaje się ono troszkę mało nasycone czernią- ale na żywo na pewno wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chyba pomyliłam temat z tym tłem:P Albo no... nie wiem. Sorki. pomyłka.

Ładnie to wygląda ;) Mam pytanie... czy otosek radzi sobie z glonami na szybie? bo mam 200l akwarium i mam na szybach glony. Tata mi wierci dziurę w głowie o Zbrojnika Niebieskiego, ale to wielkie bydle, wolę otoska. Tylko nie wiem, czy sobie poradzi (kupię z 5 sztuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacja na 10 punktów dam ci 11. Nie długo będę też zakładam akwarium (około 70l myślę) z żyworódkami dokładnie chcę połączyć neonki + krewetki mam pytanko co zastosowałeś z tyłu na tło?

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA MOJEGO (200L) MALAWI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) zastanawiam się, czy też nie zrobić z brystolem:P zawsze to inaczej, a już mojego tła strukturalnego nie włożę, bo bym cała konstrukcję low-tech i wszystko zburzyła, dlatego do następnej wymiany wody i zmiany ustroju akwarium muszę być bez tła :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...