Jump to content

Recommended Posts

Od zakupienia mojej krewetki (3 dni) strasznie zbladła, stała się pomarańczowa, z brązowej. A poza tym jak odróżnić samca od samicy krewetki filtrującej (taka była nazwa w sklepie)?

Atyopsis moluccensis, najczęściej chyba u nas spotykana krewetka filtrująca, przybiera różne kolory, w zależności od nastroju, np. gdy jest zdenerwowana robi się ciemnozielona, a gdy jest zadowolona - pomarańczowa. Więc chyba powinieneś się cieszyć :)

Samiec ma o wiele grubszą i dłuższą drugą parę odnóży.

no coś mi sie to nie widzi żeby moja krewetka miała inne koloru ze względu na humor :o

krewetka jest pomarańczowa i ma biały pasek na grzbiecie... a zdjecia nie moge wkleić bo mam lipny aparat

mam dobrą wiadomość kupuje kilkanaście młodych krewetek red cherry... dostane gratis mech jawajski...

Tylko czym je karmić? Bo to tak w sumie jeszcze narybek... i mam pytanie bo mój tata chce ich także kilka... więc:

czy sumiki (15-20cm) nie pozjadają ani nie poobijają krewetek mających (ok. 1,5cm)?

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mój znajomy też się zdziwił jak oddał mi losowo wybrane krewety.U mnie automatycznie po krótkim czasie zaczęły się wybarwiać.Nie wiem czy to filtrująca była,ale kolor brązowy z różowym paskiem na "plecach" :roll: a u niego były takie nijakie...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...