Skocz do zawartości

POMOCY GUPIKI ROZMNARZANIE


Rekomendowane odpowiedzi

hej mam taką fajna samiczke i nie wiem czy ona jest w ciązy jeśli jestt to prosze napiszcie mi za ile się urodzii czy juz teraz mam ją wkładać do kotnika mam ją razem z jeszcze 2 samczykami gupikami około miesiąc i jeśli jest w ciąży to co ja mam teraz zrobić wsadzić ją teraz do kotnika a może ktoś wie w jakim ona jest stadium ciąży i za ile urodzi prosze o odpowiedz

 

 

jeśli tak będę babcią ;)* ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adikom ja teraz mam gupiki i miałem już trzy porody u wierz mi że w ciągu tygodnia na pewno nie urodzi, powiem tak jest w ciąży ale no moje oko to jakieś2tygodnie jeszcze poczekasz,jednakże nie potrafie jeszcze na tym etapie ciąży wyrokować kiedy to nastąpi.Daj fotke za tydzień to coś może dokładniej ci powiem.

Ps.ładną masz tą samicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem kilka porodów chyba 3 i nigdy nie mogłem trafic a to męczyła się w kotniku 2tyg. a to musiałem wyławiac młode niegy się nie da tak trafi no ale michał bardziej doświadczony :D

więc mu wierz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8 samic i 4 samce.

Na 8 samic chyba 7 ma czarną kropkę koło płetwy odbytowej... Czy to możliwe, że 7 rybek jest w ciąży?

Dziś zauważyłam 2 małe rybki. podobne do gupików. Więc myślę, że jedna samica się okociła. tylko... która? Jak wygląda samica po ciąży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta samica wygląda mi na import, nie ciesz się zbyt szybko, młode urodzą się martwe lub nie dożyją 3 miesięcy... niestety, azjatyckie gupiki z probówki mają to do siebie że są nafutrowane hormonami.

Po czym tak wnioskujesz,jeszcze mieszkając kiedyś u rodziców miałem też takie samice z tak ubarwioną płetwą i rozmnażała się bez problemu jak inne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...