Skocz do zawartości

Pytania odnośnie wystroju akwarium [20l]


Dadzia99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak nie drogo udekorować swoje 20l akwarium?

2. Jaki rodzaj "trawki" mogę dać? (CIENIOLUBNE)

3. Ogólnie jaki rodzaj roślinek mogę dać? (RÓWNIEŻ CIENIOLUBNE xd)

4. Ile kosztuje jedna skałka w zoologu? (Może ktoś orientuje się w sklepie NERRO? :))

5. Ile kosztuje korzeń w zoologu?

6. Bardziej opłaca się poszukać samemu korzenia, czy kupić w sklepie?

7. Gdzie szukać dobrego korzenia, jak znaleźć odpowiedni?

8. Gdzie kupić kokos? (Pytanie śmieszne, ale na serio, to rzadki owoc, myslę, że w biedronce nie będzie ;d)

9. Ile kosztuje takie wystrojenie akwarium?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję wydatek na zmianę aranżacji 72l w wysokości 500zł. Lecz można i ze 20zł lub 50zł. Korzeń najlepiej samemu np. w strumyku lub lesie. Jeśli chodzi o trawnik to nic z cieniolubnych nie ma chyba. Roślin cieniolubnych masz spis na forum gdzieś tam. Korzeń w zoo mały 5-10 cm od 10zł do jakiś 500zł za 1 metrowy. Skałki zależy jakie na allegro od 10 za kg do ponad 20zł. Kokos można kupić w np. intermarche- ja kiedyś tam kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podłoże - piasek, albo znajdujesz w piaskownicy, a w budowlanym 20 kg masz za 5 złotych. Roślinki kupujesz  po taniej cenie z przycinki od jakiegoś akwarysty (np. z tego forum). Tło robisz własnoręcznie, wystarczy kartka kupiona w papierniczym.
2. Nie mam pojęcia :/
3. Gdzieś na forum był spis roślin cieniolubnych.
4.  Na alledrogo ceny zaczynają się od 9-ciu złotych, zależy jakiej wielkości i rodzaju skałka ( u Ciebie mała skałka, a więc cena niska).
5. Ponad 20 zł, zależne od wielkości.
6. Znajdywać samemu.
7. Większe supermarkety.
8. Masz małe akwa, a więc stosunkowo niewiele.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź : )

Kurcze, a tak mi się marzyła taka trawka... Cóż, może kiedyś rozglądnę się za dobrym oświetleniem : )

Intermarche niestety nie ma w moim mieście,  koło mnie jest Jowisz, Biedronka, E.Leclerc, Tesco, Lidl... Może w Tesco będzie, coś tak słyszałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podłoże - piasek, albo znajdujesz w piaskownicy, a w budowlanym 20 kg masz za 5 złotych. Roślinki kupujesz  po taniej cenie z przycinki od jakiegoś akwarysty (np. z tego forum). Tło robisz własnoręcznie, wystarczy kartka kupiona w papierniczym.

2. Nie mam pojęcia :/

3. Gdzieś na forum był spis roślin cieniolubnych.

4.  Na alledrogo ceny zaczynają się od 9-ciu złotych, zależy jakiej wielkości i rodzaju skałka ( u Ciebie mała skałka, a więc cena niska).

5. Ponad 20 zł, zależne od wielkości.

6. Znajdywać samemu.

7. Większe supermarkety.

8. Masz małe akwa, a więc stosunkowo niewiele.

 

Dziękuję za odpowiedź : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...