Skocz do zawartości

Uzupełnienie obsady.


Kieras13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem poprosić o pomoc w uzupełnieniu mojej obsady, kilka rybior musiało zmienić akwa ( praly sie jak głupie ) i teraz jakoś tak pusto będzie.

Juwel 260 litrów, o wymiarach 121/64/46cm, profilowane.
Obsada:
4x Skalary - Manacapuru F1
4x Zbrojnik L 103

4x kosiary - wiem nie pasują ale fajne rybiorki i tak zostały nikomu nie wadzą i nie dokuczają
3x Otosy a może 2 dawno ich nie widziałem ( tyle zostało z 10 ze starego akwa i tak są )
14x Kiryski Lamparcie ( Cory Jully )
5x Krewetka Amano - chyba jeszcze tam są ;) ostatnio widziałem ze 3 hehe
Ślimaczki Helena

Co chce osiągnąć, hy sam nie wiem ładne jak najmniej konfliktowe akwa.

Teraz bardzo pusto i smutno w tej bance, myślałem może o jakiejś ławicy ??? doradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno kosiarki jak i otoski są rybami stadnymi i powinny być w większych grupach.

Można by dodać neony ale skalary mogą się nimi pożywić.

Wiem że są stadne, ale jak pisałem otosów  szkoda mi wywalić do kibla tak, więc po prostu tam są, kosiarki to przypadek i tak został ten przypadek.

Ale widzę że większe zainteresowanie pouczaniem co stadne a co nie jak  konkretnej pomocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ławicę możesz dać na przykład hokejówki amazońskie. Bardzo ciekawe ryby i na tyle duże, że na pewno skalary im krzywdy nie zrobią.

Ew. zastanawiałbym się nad błyszczykiem parańskim, tetrą cesarską lub żałobniczką.

Edytowane przez Andrewp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ławicę możesz dać na przykład hokejówki amazońskie. Bardzo ciekawe ryby i na tyle duże, że na pewno skalary im krzywdy nie zrobią.

Ew. zastanawiałbym się nad błyszczykiem parańskiem, tetrą cesarską lub żałobniczką.

Dzięki bardzo za propozycje, przepatrzę i pomyślę, czekam na kolejne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...