Skocz do zawartości

64L Akwarium


BaM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno założyłem akwarium jak dojrzało wpuściłem kilka rybek. Jednak rodzice jak to rodzice zaczęli przynosić nowe rybki i puki co mam taką obsadę

 

9x Neonków

6x Gupików

5x Danio

2x kiryski

2x żałobniczki

Bojownik

 

Rybki już są w akwarium ponad 2 tygodnie i nic złego się nie dzieje tylko teraz moje pytanie. Czy to nie za dużo rybek jak na taki litraż czy mogę jeszcze dokupić jakieś rybki ? I jak wyglądała by sprawa Bojownika gdybym do akwarium wpuścił krewetki albo jakiegoś łagodnego raczka typu Cambarellus patzcuarensis ?

 

post-17593-0-13319900-1370956973_thumb.jpg

post-17593-0-61094000-1370957030_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno założyłem akwarium jak dojrzało wpuściłem kilka rybek. Jednak rodzice jak to rodzice zaczęli przynosić nowe rybki i puki co mam taką obsadę

 

9x Neonków

6x Gupików

5x Danio

2x kiryski

2x żałobniczki

Bojownik

 

Rybki już są w akwarium ponad 2 tygodnie i nic złego się nie dzieje tylko teraz moje pytanie. Czy to nie za dużo rybek jak na taki litraż czy mogę jeszcze dokupić jakieś rybki ? I jak wyglądała by sprawa Bojownika gdybym do akwarium wpuścił krewetki albo jakiegoś łagodnego raczka typu Cambarellus patzcuarensis ?

Jakie wymiary ma zbiornik?

Parametry wody? Temperatura?

Masz tylko ten jeden filtr wewnętrzny? Jak tak to słabo. Dokładniej, jaki to model?

Obsada na pewno do korekcji, tylko najpierw odpowiedz na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...