Skocz do zawartości

" POCIĘTY "KIRYS


Rekomendowane odpowiedzi

mój kirysek spiżowy ma płety jakby ktos ponacinał mu je nozyczkami...

nie wiem od czego może to mieć... gania go glonojad alw wątpie żeby od tego miał takie płetwy na martwice to nie wygląda ... ma to już dłuzszy czas

temp. w akwarium ok 27 stopni

nie wiem jakie ph testów nie mam

karmie róznym pokarmem głównie ryby denne dostaja do jedzenia takie pokarmy jak : kirysek supervit jakies granulaty tabletki

dwa razy w tygodniu dostaja witaminy serafishtamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bojka już ;/ dobra podam wam wszystko dokładnie obsade itp. bo tu cherezje sie tworzą

Obsada:

1. Samiec i samica molinezji żeglopłetwych + potomstwo( ok. 5 sztuk 3 malutkie i 2 wyrośniete)

2. Samiec i samica mieczyków

3.kirysy dwa ( jeden pstry drugi panda , pstry ok 6-7 cm panda ok 3-4 cm.)

4. Krewetka

5. glonojad ( 7cm.)

Kiryski do jedzenia dostają różne pokarmy np. kirysek , supervit granulat, tabletki ale nie dokońca mogą się najeśc bo glonojad zaraz je gania i sam zjada ich pokarm

temperatura to ok. 26 stopni filtr pracuje nieustannie napowietrzacz tylko w dzień światło mam w akwarium zgaszone ponieważ mam bardzo dużo glonów i musze się z nimi uporać a pozatym kirys jest płochliwy przez ganianie glonojada ;/ i ma te płetwy postrzepione myślałam że to molinezje go podgryzały ale teraz nie mam pojęcia mam jescze wolne 3 akwaria i filtry gdyby było trzeba oddzielic kirysa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...