Skocz do zawartości

SENIOR PLUS N 1000 Pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest to normalne:

Słychać tylko prace tego filtra ale nic nie widać żeby pracował, a jest ustawiony na max.

A Napowietrzania prawie nie widać co parę sekund wylecą małe bąbelki ledwo widzialne.

 

Proszę o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz.

 

EDIT:

Filtr brudny nie jest. Włączam go chodzi przez parę sekund jest głośny i leci dużo bąbelków ale zaraz przestaje prawie go nie słychać i 0 bąbelków. Jak wyciągam to za wodę do napowietrzniania leci tamtędy woda i z tej wody robią się bąbelki, ale w instrukcji pisze że całe musi być pod wodą.(czasami przestaje lecieć i już wtedy wcale nie leci, ale słychać jak chodzi i trzeba od nowa włączać.) Proszę o pomoc. Miał już toś takie problemy z tym filtrem?

Prosiłbym o zdjęcia,filmiki z chodzącym napowietrznikiem i filtrem innej firmy aby zobaczyć czy przynajmniej jakoś mój mi chodzi.. (PS. Nie mam nic w zbiorniku jest tam sam filtr.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiała jakiś problem z wirnikiem... Ale to już bym musiała pooglądać to na własne oczy. Najlepiej zanieś go do sklepu, w który kupiłeś i niech oni ci oddadzą kasę. Dołożysz troszkę i kupisz jakąś kaskadę z aquaela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden problem filtr kupiny dawno temu, miał być dla rybek ze stawiku które na zime były przeniesione do akwarium.(podejrzewam że dlatego że był uszkodzony sprzęt długo nie pożyły).

 

 

EDIT:

Choler... sprzedawca albo osoba która to robiła zrobiła sobie niezły kawał włożyła jakieś małe ustrojstwo które przeszkadzało w wylocie wody teraz jest już wszystko cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, widzisz, najlepiej samemu rozkręcić i pooglądać bo tak na odległość to ciężko coś stwierdzić :) Ja bym Ci i tak poleciła na przyszłość albo kaskadę albo kubełek. 112L to jednak już trochę akwa jest i wewnętrzny filtr będzie się słabo spisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to akurat nie jest tylko kwestia mocy tego filtra. 1000L/h jest oki ale wiadomo, że lepszą filtrację zapewnią filtry zewnętrzne. Filtr nie tylko oczyszcza mechanicznie ale też biologicznie a taki wewnętrzny to pod względem oczyszczania biologicznego po prostu nie daje rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...