Skocz do zawartości

Duch amazoński i jego dziwne zachowanie,Brak orientacji.


SlawwPmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam ducha który dziś rano lub może już wczoraj wieczorem zaczął dziwnie pływać po całym akwarium uderzając w różne przedmioty,gdy płynie przy powierzchni wody potrafi nagle spaść głową w dół jak kamień uderzając czubkiem nosa w dno,zauważyłem też gdy gdzieś wpłynie ma problemy z wycofaniem się,w korzeniu są różne otwory zaklinował się w jednym z nich,strasznie się przy tym po ranił w okolicach głowy tak jakby zdarty naskórek CZY TO SIĘ ZAGOI ??,Mam go już od czterech miesięcy i mierzy około 15cm samo to że wypłyną ze swojej kryjówki i pływa po akwarium jest dziwne nigdy nie było z nim żadnych problemów,mam wrażenie że jego echolokacja z której korzysta go zawodzi,myślałem że jago zachowanie jest spowodowane niedoborem tlen więc zacząłem intensywnie natleniać wodę do tej pory nie ma poprawy choć wydaje się trochę spokojniejszy morze to wynikać z tego że po prostu się zmęczył.

 

Ma ktoś jakąś rade ????

 

akwa to 240L

filtr NCF 1000 Gąbka,bio wkład,ceramika,zeolit,i wata

filtr wewnętrzny aqua szut turbo 750n włuknina filtracyjna

 

testy paskowe 6w1 JBL

NO3-10

NO2-0

GH-14

KH-trudno stwierdzić nie mogę dopasować koloru ale chyba 10

PH-7,6

CL2-0

 

Nawożenie co2 z bimbrowni w tej chwili odłączona ze względu na natlenianie wody.

aqua art classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...