Skocz do zawartości

[112] Azja


karwos00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jak to jest z tymi prętnikami. Póki obsada jak w opisie na dole. Od jutra będzie 20 klinowych i 10 piskorków - teraz tylko prętniki 1+1 czy 1+2 ?Ew. gurami? Jakie?

 

dodatkowo - czy zamiast prętnika karłowatego może być np morelowy, niebieski czy np tróbarwny bo się żonie coś karłowaty nie podoba. Oczywiście jeżeli jakieś gurami by się nadawało byłoby całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gurami pomarańczowe - wg mnie 1 + 2 ale w baniaku 1 samica - tak mi się wydaje - jest wręcz maltretowana przez 2 pozostałe - siedzi pod liśćmi, w kamieniach - wszędzie gdzie tamte nie mogą jej zauważyć - czy w takim przypadku oddawać tę 1 rybkę czy z czasem może się to uspokoić.

post-17157-13685174675072_thumb.jpg

post-17157-1368517467558_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam kolejny problem. Gurami wyleciało z baniaka. 

 

Na daną chwilę jest 15 razbor, 6 poskorków, gara rufa x1 i krewetki. 

 

chce dokupić jeszcze 4 piskorki. 

 

I pytanie - czy jakąś ławice mogę tu jeszcze wcisnąć - Danio odpada bo mam temp 27-28 (chyba że da się jakoś schładzać baniak w trakcie upałów. 

 

Czy jest coś co będzie odpowiednie w ilości ok 10sztuk - i czy to nie będzie za dużo do 112l. Chciałbym mieć bardziej różnorodne z tego biotopu w baniaku - piskorki wiadomo - tylko przy dnie sobie buszują. 

 

Nie chce nic w stylu prętnik czy gurami bo bi straszą krewetki i siedzą tylko pod kamieniami gorzej schowane niż piskorki - chce żeby się rozpłynęły po baniaku w ilości nawet ok 50sztuk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...