Skocz do zawartości

gupiki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zastanawiałem się nad zakupieniem rybek o nazwie głupiki. Chciałem żebym miał tybki które będą mi się rozmnażać w miarę szybko. Mama doradziła mi zakup gupików. Rok temu miałem te rybki i nie chciały mi się rozmnażac chyba dla tego żen nie wymieniałem im wody.Szybko mi się znudziły te rybki i nie wiem czy powiniennem posiadać takie rybki. Myślę że już się zmieniłem i juz bede dobrym właścicielem. Pewnie macie pytanie co się stało z tamtymi rybkami. Tamte rybki oddaliśmy mojemu wujkowi który ma dużo rybek :)

 

nie wiem czy powiniennem mieć te rybki. Mam 11 lat. Nie bijcie mnie :bije:

 

Regulamin 6.1. Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi.

 

Skoro masz wątpliwości czy powinieneś mieć te rybki to poczekaj rok- dwa i zastanów się przez ten czas czy masz ochotę uczyć się tego hobby. Bycie akwarystą to coś więcej jak posiadanie akwarium, karmienie ryb i czyszczenie filtra. To hobby, które łączy różne dziedziny nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie bardzo zrozumialem.

Ale ile chcesz tych Pawich oczek (gupikow) hodować? W ilu litrowym akwarium?

Mam nadzieje ze przynajmniej jakiś filterek i grzałke będziesz posiadał?

 

Ale skoro jesteś taki młody, i jak sam na pisałeś, że rybki Ci sie szybko znudziły, to nie wiem czy jest sens zakładać akwarium, bo hodowla rybek to nie tylko posiadanie zbiornika, to jest pasja... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...