Skocz do zawartości

KREWETKI A NAWOZY?


piotrolot1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Amano to nie?

Małe masz doświadczenie.

Co ty tam możesz wiedzieć... Amano nie podałam, bo nigdy ich nie miałam i nigdy ich nie będę miała, bo przy nich trzeba słonawej wody...

 

Ten post nie jest o moim doświadczeniu, więc jak nie masz nic innego do dodania na temat pytania kolegi, to się nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mniejsza o to z waszą kłótnią :P krewetki Taiwan bee Panda i King Kongi rozmnażają mi się wyśmienicie :] natomiast Heniek mi podupada, stąd ten pomysł i jednocześnie zapytanie, ponieważ w Profesjonalnym i według wielu renomowanym sklepie AtollZoo powiedzieli że przy takim litrażu (240l z obsadą tylko Heńka i Fauną Taiwan Bee Panda) niewielkie ilości nawozów firmy Easy Life można stosować jak najbardziej... hmm czy ktoś z Was miał w ogóle do czynienia z Taiwanami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akwarium tylko z Heńkiem i jednym korzeniem obsadzonym weepingiem, osobiście nie posiadam aparatu a z tego co widzę telefon się nie nadaje :/ ale postaram się coś załatwić :] a Ty Sławek co myślisz na temat mojego pytania? Osobiście mam mętlik w głowie, bo skoro się tak ładnie rozmnażają to może im nie ingerować w naturę, ale z drugiej strony seria Easy Life dostarcza w czystej postaci to co już tak naprawdę jest w wodzie (w ich środowisku naturalnym), więc czemu miałoby im zaszkodzić niewielkie ilości ... inną sprawą jest to że z pośpiechu kupiłem całą serie 500 ml opakowań ( ProFito, Ferro, Nitro, Fosfo, EasyCarbo, Kalium) nim pomyślałem :/ no bo jednak jak się tak zastanowić to Heniek podupada z lekka ponieważ brakuje mu czegoś.... a podłoże po roku się już wysłużyło (ProSoil), a zapomniałem wspomnieć od zawsze jest podawana doglebowo ,,Rozetta,, Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...