Jump to content

Martusia86

Użytkownik
 • Content count

  466
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Martusia86

 • Rank
  Swojak
 • Birthday 08/07/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. Martusia86

  bojownik

  Danio bardzo lubią krewetki, jak je kiedyś miałam to zjadły mi większość krewetek, więc nie polecam tych ryb z krewetkami.
 2. Martusia86

  Aldewir jako zamiennik Carbo.

  Ok, dziękuję za odpowiedzi. Temat do zamknięcia.
 3. Co sądzicie o zamianie Carbo na Aldewir? Jeżeli można zamienić to jak to rozrobić? Dokładnie chodzi mi o to: http://allegro.pl/al...3394251337.html
 4. Martusia86

  Walka z glonami

  Może ten temat będzie dla ciebie przydatny --> http://forum.superakwarium.pl/topic/36423-glony-nasze-sprawdzone-sposoby-aby-si%C4%99-ich-pozby%C4%87/?do=findComment&comment=410713
 5. Martusia86

  Red cherry problem z utrzymaniem jajeczek

  "Urodzone" krewetki są bardzo malutkie, żeby je zobaczyć trzeba mieć dobre oko, ja myślę że albo małe zostały zjedzone, albo dobrze się ukryły i zobaczysz je dopiero za jakiś czas jak podrosną.
 6. Martusia86

  Zdychające neony innesa

  Uzupełnij informację z mojego podpisu. Jaką masz temperaturę w zbiorniku? Neony nie lubią wysokiej temperatury i to może być przyczyną zgonów.
 7. Ok, zrobię taki test z wodą demineralizowaną i sprawdzę czy parametry się zmienią. Dziękuję wam za pomoc Temat do zamknięcia.
 8. Od razu jak dostałam łupki polałam je octem. Nie zareagowały na ocet, nic się nie pieniło.
 9. Martusia86

  Pomocy coś nie tak w zbiorniku

  Co jaki czas podmieniasz wodę? Obsada tragiczna, praktycznie wszystko do wymiany. Mogą to być oznaki zatrucia. Czy na ciele ryb są jakieś oznaki choroby? (białe plamki, kropki, itp.)
 10. No i wszystko jasne, dziękuję za pomoc. Mieszam Ro z kranówką, ale po włożeniu łupków nie miałam ostatnio czasu mierzyć parametrów.
 11. Hmm myślałam że te informacje to tylko w przypadkach np. chorób :-P Do akwarium 112l, 25l i 10l. Zdjęcie łupka zrobię jutro, bo nie wiem jaki, kolor czarno - szary. Ogólnie żadnej rybie ani red cherry czy red rili nie zaszkodziło, ale niestety crystalki padły i szukam przyczyny.
 12. Martusia86

  Pomocy coś nie tak w zbiorniku

  Uzupełnij informacje z mojego podpisu. Ps. Glonojad a nie glon jad.
 13. Tak jak w temacie. Czy łupki nie zmieniają parametrów wody?
 14. Martusia86

  Wymiana wody

  Uzupełnij informacje z mojego podpisu. 1. Obsada - cała do wymiany. Welon potrzebuje co najmniej 200l, glonojad tak samo, gupiki i platki trzyma się w haremach, a nie pojedyncze sztuki. 2. Wodę należy podmieniać co tydzień ok. 20-25%
 15. Martusia86

  Pielęgniczki Ramireza - płeć

  Na tym nagraniu jest samica. Czasem samce tak mają że ganiają samice. Najlepiej kupić 2 samiczki, samiec sobie dobierze jedną z samiczek, a drugą należy oddać.
×